• Informacje na temat:

  eva green modelka

Artykuły na temat: eva green modelka
 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  ...przywitał ją mąż, gdy wróciła wraz z synkiem ze szpitala. "Było nawet pępkowe i wszyscy opili Henryczka" - chwaliła się modelka.  Kto jeszcze w mijającym roku został szczęśliwym rodzicem? Czytaj dalej(...), w mediach spekulowano, kto jest ojcem dziecka. W tamtym czasie aktorka i Brian Austin Green (43 l.) rozstali się, ale podobno mimo to sypiali ze sobą, w wyniku czego doszło do poczęcia. 4 sierpnia...

 • "Beverly Hills, 90210": Kultowy serial powraca

  ...może dlatego Brendzie tak bardzo imponuje matka Kelly, zamożna była modelka. Jednak nie wszystko, co z pozoru wygląda idealnie, jest takie w rzeczywistości. Matka Kelly była bowiem w przeszłości(...) 3 dzieci: Liama Aarona, Stellę Doreen i Hattie Margaret. Brian Austin Green, czyli David Silver W ostatnich latach wystąpił w kilku znanych serialach, m.in. "Gotowe na wszystko", "Terminator: Kroniki...

 • Eva Green: Nieprzyzwoicie piękna

  Zabójczy wygląd, inteligencja i skromność - tak pisał o Evie Green, odtwórczyni jednej z głównych ról w "Ostatniej miłości na Ziemi", magazyn "Vogue". - Uwielbiam pracować z Evą, jest fantastyczna - komplementował z kolei Ewan McGregor, jej partner z planu.

 • Z kim romansuje DiCaprio?

  Uwielbiają go kobiety na całym świecie. Od Francji po Japonię. On zaś nie może się jakoś zdecydować na stały związek. Choć może tym razem wreszcie się uda?

 • W łóżku z Jamesem Bondem

  Być dziewczyną Bonda to przywilej, ale i wielka odpowiedzialność. Niejedna aktorka zapewniła sobie po wsze czasy uwielbienie fanów 007. Niejedna też poległa, nie umiejąc podołać ciężkiej sztuce partnerowania agentowi. Przyjrzyjmy się obydwu kategoriom dziewczyn Bonda.

 • Wielkanoc przed telewizorem?!

  W polskiej telewizji święta to - jak powszechnie wiadomo - czas powtórek. Czy i tak będzie tym razem, czy doczekamy się wreszcie kilku filmowych premier?

 • Młode, zdolne i seksowne

  Mają piękne twarze i nieskazitelne figury. A jednocześnie są na tyle zdolne, że pomimo młodego wieku potrafiły już sobie wywalczyć znakomitą pozycję w Hollywood, gdzie, jak wiadomo, wybijają się jedynie nieliczni. Prezentujemy najseksowniejsze aktorki młodego pokolenia.

Dyskusje na temat: eva green modelka