• Informacje na temat:

  eva green piersi

Artykuły na temat: eva green piersi
 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • "Sin City 2": Bardzo namiętna relacja

  W Mieście Grzechu nawet miłość bywa zabójcza. Boleśnie przekona się o tym Dwight, bohater "Sin City: Damulki wartej grzechu" - jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji dekady. Grający tę postać Josh Brolin nie ma wątpliwości, że widzowie, podobnie jak jego bohater, nie zdołają się oprzeć urokowi zjawiskowej Evy Green.

 • Eva Green miała dublerkę w erotycznych scenach?

  Kreacja Evy Green w filmie "300: Początek imperium" wzbudza coraz więcej kontrowersji. Fani aktorki zastanawiają się, czy w najbardziej pikantnych scenach obrazu Zacka Snydera gwiazda "Casino Royale" nie została zastąpiona dublerką.

 • Bertolucci: Seks, polityka i kinofilia

  Pierwszeństwo w annałach historii kina mają inni włoscy mistrzowie: Fellini, Visconti, Antonioni i Pasolini. Obchodzący dzisiaj 70. urodziny Bernardo Bertolucci kojarzony jest zaś głównie z obyczajowym skandalem "Ostatniego tanga w Paryżu". Niesłusznie!