• Informacje na temat:

  eva green z chłopakiem

Artykuły na temat: eva green z chłopakiem
 • Netflix: Zapowiedzi na maj

  Dalton), którego córka zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach oraz tajemnicza spirytystka Vanessa Ives (Eva Green) są przekonani, że za morderstwa odpowiedzialne są złe moce. Ania; Specjalista od...

 • "Różowe lata siedemdziesiąte" powracają!

  Simpson, Shannon Elizabeth, Seth Green, Alyson Hannigan czy Eliza Dushku. · W serialu oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd lat 70. Gościnnie udział wzięli: Betty White, Mary Tyler Moore, Valerie(...) romansie z Evą Longorią... · Mila Kunis przyznała, że Ashton Kutcher był pierwszym chłopakiem, którego pocałowała... zarówno na ekranie, jak i poza nim. I chociaż wielokrotnie rozstawali się...

 • "Beverly Hills, 90210": Kultowy serial powraca

  ...3 dzieci: Liama Aarona, Stellę Doreen i Hattie Margaret. Brian Austin Green, czyli David Silver W ostatnich latach wystąpił w kilku znanych serialach, m.in. "Gotowe na wszystko", "Terminator: Kroniki...

 • Ekscentryczny bawidamek

  Tylko 3 premiery trafiają na ekrany kin w przedświąteczny weekend. Horror science-fiction "Coś" to prequel znanego dreszczowca z lat 80., w komedii "Chłopak do towarzystwa" zobaczymy m.in. Kevina Kline'a i Katie Holmes, natomiast gwiazdą dramatu "Łono" jest Eva Green.

 • Nowe seriale już startują

  W lutym na antenie HBO zadebiutują dwa nowe seriale. "Iluminacja" opowiada o losach autodestrukcyjnej czterdziestolatki, z kolei "Camelot" to produkcja zainspirowana legendami arturiańskimi.

 • "Mroczne cienie": Barwny mrok

  Barnabas Collins zostaje przemieniony w wampira przez wiedźmę, której względy odrzucił. Po dwustu latach trumiennego więzienia zostaje jednak wykopany spod ziemi i odkrywa kontestującą system Amerykę lat siedemdziesiątych.

 • Zawsze za Portman i Knightley

  - Kiedyś chciałam być Julią Roberts. Teraz wiem, że najważniejsze, to być sobą - mówi 28-letnia Anne Hathaway.

 • W miastach grzechu

  Długo oczekiwany sequel "Sin City", nominowany do Oscara "Omar", a także polskie "Małe stłuczki", to trzy cieszące się największą popularnością filmowe premiery. Ogółem w piątek, 5 września, na ekrany kin trafi aż osiem produkcji.

 • Najważniejsze filmy 2014! To na nie czekamy

  Nowe dzieła Roberta Rodrigueza, Davida Finchera, Christophera Nolana i Petera Jacksona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy drugiej połowy 2014 roku.