• Informacje na temat:

  eva herzigova z synem

Artykuły na temat: eva herzigova z synem
 • Eva Herzigova nago!

  Eva Herzigova, choć dawno już przekroczyła próg magicznej trzydziestki, czyli wiek przejścia na emeryturę w świecie modelingu, nadal jest jedną z najbardziej wziętych i rozpoznawalnych modelek. W ciągu blisko piętnastu lat międzynarodowej kariery pojawiała się na wybiegach w Nowym Jorku, Paryżu, Londynie i Barcelonie.  W 2007 roku ogłosiła, że kończy karierę i zamierza zająć się reżyserią. Słowa...

 • Eva Herzigova w ciąży

  Eva Herzigova (37 l.) i jej partner Gregorio Marsiaj spodziewają się drugiego dziecka. Modelka jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży.

 • Czeska modelka jest w ciąży

  Supermodelka Eva Herzigova i jej partner Gregorio Marsiaj spodziewają się swojego drugiego dziecka.

 • Dzieci gwiazd 2007

  Zamieniły sukienki od największych projektantów na pieluchy i butelki do karmienia niemowląt, a plan filmowy na pokój dziecinny. W 2007 roku wiele gwiazd powiększyło swe rodziny.

Wideo na temat: eva herzigova z synem
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.