• Informacje na temat:

  eva longoria-parker

Artykuły na temat: eva longoria-parker
 • Eva Longoria zaręczyła się!

  Eva Longoria (40 l.) wyjdzie po raz trzeci za mąż!

 • Eva Longoria Parker przed sądem

  Eva Longoria Parker stanie przed sądem. Niedawny partner biznesowy aktorki twierdzi, że celebrytka zgodziła się na nielegalny przekręt, żeby przyspieszyć wzrost kapitału zainwestowanego przez nią w restaurację w Las Vegas, która nie przynosiła oczekiwanych zysków.

 • Eva Longoria wyszła za mąż?!

  Eva Longoria (40 l.) postanowiła odnieść się do krążących od tygodni pogłosek.

 • Longoria Parker poprowadzi galę

  Aktorzy Eva Longoria Parker i George Lopez będą gospodarzami wrześniowej gali rozdania nagród Alma - czyli wyróżnień dla latynoskich artystów działających w show-biznesie. Uroczystość odbędzie się podczas obchodów National Hispanic Heritage Month, czyli miesiąca latynoskiego w USA.

 • Eva Longoria Parker chce zostać matką

  Gwiazda "Gotowych na wszystko" Eva Longoria Parker i jej mąż Tony Parker zamierzają powiększyć swoją rodzinę i już wkrótce zacząć starania o dziecko.

 • Longoria Parker się rozwodzi!

  Eva Longoria Parker złożyła w sądzie papiery o rozwód z Tonym Parkerem, kładąc kres prasowym spekulacjom dotyczącym problemów w ich małżeństwie.

 • Eva Longoria znalazła miłość!

  ..., Longoria szybko je ucięła na swym profilu na Twitterze. "Sorry, ale Ernesto Arguello nie spotyka się ze mną. Możecie zobaczyć z kim naprawdę się umawia w 'Ready For Love'" - napisała. Jednak, jak na ironię, plotki popchnęły tę dwójkę ku sobie, po czym Longoria potwierdziła, że są razem. "Myślę, że nasz związek jest wyjątkowy dlatego, że rozpoczęliśmy znajomość od przyjaźni. Chyba należą się...

 • Longoria Parker po hiszpańsku

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" Eva Longoria Parker wkrótce po raz pierwszy wystąpi w hiszpańskojęzycznej produkcji - meksykańskim filmie "Day of Grace".

 • Eva Longoria na okładce gazety pochwaliła się zdjęciem z synem. Ależ on uroczy!

  Eva Longoria (43 l.) w końcu znalazła spokojną przystań. Związała się z obecnym mężem i urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu. Teraz szczęśliwa mama zaprezentowała go w całej okazałości.

 • Stara i sklerotyczna Longoria Parker

  Eva Longoria Parker i pozostałe aktorki z "Gotowych na wszystko" przeżyły ostatnio spory szok na planie. Realizowano bowiem sceny, w których ich bohaterki mają o ...30 lat więcej niż obecnie.

Zdjęcia na temat: eva longoria-parker
Wideo na temat: eva longoria-parker
 • Eva Longoria znowu z Mario

  Aktorka Eva Longoria-Parker znowu spędza wolny czas ze swoim przyjacielem Mario Lopezem. Hollywood, 7 marca.

 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...

 • Longoria w seksownej sukience

  Eva Longoria-Parker w Hollywood 29 kwietnia.

 • Dorian Gray

  Jedna z najmroczniejszych legend zrealizowana w konwencji gotyckiego horroru, oparta na powieści Oscara Wilde'a. Młody chłopak, Dorian Gray (Ben Barnes) przybywa do Londynu. Na miejscu poznaje cynicznego lorda Wottona (Colin Firth), który sączy mu do ucha doktryny przyjemności, piękna i rozkoszy zmysłowych oraz artystę Basila Hallwarda (Ben Chaplin), który zafascynowany hipnotyczną urodą i niewinnością młodzieńca postanawia namalować jego portret. Gdy Dorian po raz pierwszy widzi swój...

Dyskusje na temat: eva longoria-parker