• Informacje na temat:

  evan rachel wood zdjęcia

Artykuły na temat: evan rachel wood zdjęcia
 • Największe wyzwanie

  ..."Mildred Pierce" to pięcioodcinkowa produkcja przedstawia losy silnej i niezależnej kobiety, która w czasach Wielkiego Kryzysu stara się za wszelką cenę zapewnić godne życie sobie i swoim córkom. Evan Rachel Wood gra córkę tytułowej bohaterki, w postać której wciela się Kate Winslet.

 • Przewrotna Evan Rachel Wood

  Evan Rachel Wood ( "Mały sekret" , "Trzynastka" ) zagra główną rolę w filmie "Pretty Persuasion". Niezależna produkcja będzie opowieścią o skandalu, który wybucha w ekskluzywnej szkole w Beverly Hills. Zdjęcia rozpoczną się w lecie 2004 roku.

 • Nowa miłość Mansona

  W ubiegłym roku Marilyn Manson (38 l.) rozstał się z żoną Ditą Von Teese. Dziś ma już nową ukochaną. Jest nią 19-letnia aktorka Evan Rachel Wood. Manson mówi, że wreszcie znalazł bratnią duszę, kobietę, która naprawdę go rozumie.

 • Baseballista Kevin Costner

  pocieszyć rodzinę swojego zmarłego przyjaciela. Pogrążoną w smutku wdową będzie Joan Allen ( "Bez twarzy" ), zaś jako jej cztery dzielne córki wystąpią Keri Russell ( "Byliśmy żołnierzami" ), Evan Rachel Wood ( "Mały sekret" ), Erika Christensen ( "Traffic" ) oraz Alicia Witt ( "Dwa tygodnie na miłość" ).

 • "Mildred Pierce": Od dziś na dvd

  ...powodzenia szuka miłości, której nie potrafił dać jej były mąż. Co gorsza nie jest w stanie porozumieć się ze swoją utalentowaną lecz samolubną córką Vedą ( Evan Rachel Wood )... Galapagos Films(...) najtrudniejszy projekt jaki zrealizowałam od czasu "Titanica". To było jak nakręcenie dwóch i pół filmu w 16 tygodni - wspomina Kate Winslet.   Zdjęcia do "Mildred Pierce" zostały w całości...

 • Kobiety Woody'ego Allena

  Rachel McAdams prowadzi końcowe negocjacje dotyczące roli w nowym filmie Woody'ego Allena. Niemal pewny jest już udział w produkcji Marion Cotillard - informuje "Variety".

 • Trzeci sezon w 2010 r.

  ...niż Królowa (Evan Rachel Wood), a i nawet tajemniczy gang (Coot's F--k You Crew) z tradycjami. Uff! Zapowiada się masa atrakcji. Sam serial ma tendencję zwyżkową, drugi sezon był zdecydowanie lepszy od pierwszego. Mam nadzieję, że świetna passa go nie opuści. Pierwszy odcinek trzeciej serii ma się nazywać "Pack of Wolves" (Wataha Wilków). Natomiast 3 grudnia rozpoczynają się zdjęcia do trzeciego...

 • Clooney zbiera ekipę do filmu!

  George Clooney w swojej najnowszej produkcji - "Farragut North" - najchętniej widziałby w głównych rolach: Philipa Seymoura Hoffmana, Paula Giamattiego i Chrisa Pine`a.

 • Intymnie o Marilyn Monroe

  "Love, Marilyn" to dokumentalny film Liz Garbus, odsłaniający intymne szczegóły o Marilyn Monroe poprzez jej własne słowa. Znane osobistości Hollywood czytają przed kamerą jej odkryte niedawno osobiste notatki, listy i pamiętniki.

 • Clooney potrzebuje statystów

  Zdjęcia do nowego filmu w reżyserii George'a Clooneya -, "The Ides of March", rozpoczynają się w przyszłym miesiącu w Cincinnati. Jak donosi lokalna gazeta, twórcy poszukują "setek statystów".