• Informacje na temat:

  evangeline lilly dziecko

Artykuły na temat: evangeline lilly dziecko
 • "Lost: Zagubieni": Co się stało z Evangeline Lilly?

  Piękna aktorka Evangeline Lilly, czyli Kate Austen z serialu "Lost: Zagubieni" zmieniła się nie do poznania! Powód?

 • Gwiazda "Zagubionych" została mamą

  Gwiazda serialu "Zagubieni", Evangeline Lilly, urodziła chłopca. To pierwsze dziecko 31-letniej aktorki i jej partnera Normana Kali, asystenta producenta na planie tego telewizyjnego hitu.

 • Gwiazda "Zagubionych" została mamą

  Gwiazda serialu "Zagubieni", Evangeline Lilly , urodziła chłopca. To pierwsze dziecko 31-letniej aktorki i jej partnera Normana Kali, asystenta producenta na planie telewizyjnego hitu.

 • Nowe projekty znanych aktorek

  Znamy najbliższe zawodowe plany Evangeline Lilly ("Lost: Zagubieni"), Sigourney Weaver ("Avatar") oraz Milli Jovovich ("Piąty element"). Aktorki ujawniły szczegóły dotyczące ich najnowszych filmów.

 • Zasypano ich ofertami

  Trzy miesiące po ostatnim klapsie na planie serialu "Lost: Zagubieni" odtwórcy ról rozbitków lotu Oceanic 815 nie martwią się o pracę. Evi Lilly uwodzi samego Hugh Jackmana, Terry O'Quinn szuka zaginionego chłopca, a Matt Fox zabija na zlecenie.

 • Ekipa "Zagubionych" jest "stara i nudna"?

  Evangeline Lilly (27 l.), jedna z głównych bohaterek zagadkowego serial u "Zagubieni" (gra w nim rolę Kate) ma własną teorię na temat tego, że w mediach ukazuje się zbyt mało plotek na temat aktorów biorących udział w produkcji. Lilly uważa, że ekipa jest po prostu "stara i nudna".

 • Nie bądź jak oni! Gwiazdy, które bagatelizują koronawirusa

  ...w najbliższym czasie wirusa zabić wodą, Mateusz zaopatrzył się w pokaźny zapas papieru toaletowego. 7.  Evangeline Lilly Gwiazda serialu "Lost" przekonuje, że koronawirus nieprzypadkowo pojawił się(...) podrzuciła dzieci na obóz gimnastyczny. Dodała sarkastycznie, że wcześniej umyły ręce. Evangeline Lilly informowała również, że ceni wolność ponad życie i nie ma zamiaru poddawać się przymusowej...

 • "Piraci" przyjechali do Europy

  , Charlotte Chuch, a także znana z serial u "Zagubieni" Evangeline Lilly.

 • "Lost: Zagubieni": 10 lat minęło!

  ...się z Barbarą Harshley. Rok wcześniej wygrał opiekę nad synem Naveenem, będącym owocem romansu z Eleną Eustache.  DOMINIC MONAGHAN Od rozstania z koleżanką z planu Evangeline Lilly (powód: jej(...) 4 kobiety: żona Brittany i trzy córki. EVANGELINE LILLY Od zakończenia "Lost..." 35-letnia Lilly skupia się karierze filmowej i literackiej - pisze książki dla dzieci. W maju 2011 r. urodziła...

 • "Hobbit": Dla dzieci w każdym wieku

  "Hobbit" jest opowieścią dla dzieci, ale - dla "dzieci w każdym wieku" - powiedział Peter Jackson, którego nowy film wejdzie do kin w Polsce 27 grudnia. To zarazem historia mroczniejsza od tej, którą J.R.R. Tolkien przedstawił w książce - zaznaczył reżyser.