• Informacje na temat:

  evangeline lilly zdjęcia

Artykuły na temat: evangeline lilly zdjęcia
 • "Lost: Zagubieni": Co się stało z Evangeline Lilly?

  Piękna aktorka Evangeline Lilly, czyli Kate Austen z serialu "Lost: Zagubieni" zmieniła się nie do poznania! Powód?

 • Zasypano ich ofertami

  Trzy miesiące po ostatnim klapsie na planie serialu "Lost: Zagubieni" odtwórcy ról rozbitków lotu Oceanic 815 nie martwią się o pracę. Evi Lilly uwodzi samego Hugh Jackmana, Terry O'Quinn szuka zaginionego chłopca, a Matt Fox zabija na zlecenie.

 • Ściągawka: Sezon 2.

  ...encyklopedia ciekawostek: Rozstania i powroty. 60 dni więzienia Już we wrześniu 2004 r. pojawiły się pierwsze plotki, że Evangeline Lilly i Dominic Monaghan mają romans. Aktorka oficjalnie wciąż była(...) miejsc, kostiumów): 8 dni; faza zdjęć: 8 dni; faza postprodukcji (montaż, dźwięk): 18 dni. 17 dni kręcono zdjęcia odcinka finałowego. Przez osiem dni pracowała pierwsza ekipa, natomiast przez...

 • Mają dosyć Hawajów

  Całkiem niedawno Evangeline Lilly wyznała w programie "Late Show With David Letterman", że wiele rzeczy nie odpowiadało jej, kiedy kręcone były zdjęcia do poprzednich serii. Teraz do grupy narzekających dołączył Fox, który także ma serdecznie dosyć "hawajskiego raju". "Mieszkam na Hawajach od ponad trzech lat, to już nie jest dla mnie raj. Chciałbym się stąd wydostać". "To przepiękne miejsce...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Gwiazda "Lostów" o roli w "Hobbicie"!

  Evangeline Lilly, gwiazda serialu "Lost. Zagubieni", zagra leśnego elfa w filmie "Hobbit". Aktorka opowiedziała niedawno o swej roli.

 • Ekipa "Zagubionych" jest "stara i nudna"?

  Evangeline Lilly (27 l.), jedna z głównych bohaterek zagadkowego serial u "Zagubieni" (gra w nim rolę Kate) ma własną teorię na temat tego, że w mediach ukazuje się zbyt mało plotek na temat aktorów biorących udział w produkcji. Lilly uważa, że ekipa jest po prostu "stara i nudna".

 • Najważniejsze filmy 2014! To na nie czekamy

  Nowe dzieła Roberta Rodrigueza, Davida Finchera, Christophera Nolana i Petera Jacksona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy drugiej połowy 2014 roku.

 • "Zagubieni" mają dosyć Hawajów

  Matthew Fox, gwiazda serial u "Zagubieni", to kolejny aktor z ekipy, który ma już serdecznie dosyć Hawajów.

 • "Hobbit": Ciekawostki na temat filmu

  Kultura Wikingów, chińskie sztuki walki oraz rosyjska i celtycka architektura - m.in. tym inspirowali się twórcy drugiej części nowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona. Nakręcony w 3D film "Hobbit: Pustkowie Smauga" wejdzie do kin w Polsce 27 grudnia.

Wideo na temat: evangeline lilly zdjęcia
 • Giganci ze stali

  Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...

 • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry,...