• Informacje na temat:

  eve wzrost

Artykuły na temat: eve wzrost
 • Eva Minge komentuje związek Szulim! Będziecie zdziwieni!

  ...wartościowy i wykształcony mężczyzna, którego "wzrostem jest film, który wyprodukował, >>Bogowie

 • Marlene Jobert oskarżano o romans z prezydentem. Jak było naprawdę?

  Marlène Jobert (76 l.) nie mogła pochwalić się nogami „do nieba”. „Cała” miała 164 centymetry wzrostu. Nie kusiła biustem. Urodą też odbiegała od obowiązującego kanonu piękna – ognistoruda, nieduże oczy, ciało pokryte złotymi cętkami... Mimo to właśnie ją pokochała czołówka francuskich reżyserów, a widzowie za nią przepadali.

 • Alfabet "CSI: Miami"

  ...) zagra w dziele Quentina Tarantino "Django Unchained". Premiera pod koniec 2012 r. Adam Rodriguez wystąpił w filmie "Magic Mike" w reżyserii Stevena Soderbergha. Scenariusz jest oparty na(...) przygotowanej hali. Zapięci w uprzęże musieli udawać stan nieważkości. - Mam ponad 1, 82 m wzrostu i ważę blisko 136 kilogramów. Potrzeba było aż trzech mężczyzn, by unieść mnie w górę - śmiał się...

 • Longoria musi zostać mamą?

  ...przytyła. Longoria przyznaje, że spowodowana strajkiem scenarzystów przerwa w zdjęciach do serialu "Gotowe na wszystko", przyczyniła się wzrostu jej wagi. "Ze względu na trwający strajk siedzę w domu...

 • Eva Longoria Parker przed sądem

  Eva Longoria Parker stanie przed sądem. Niedawny partner biznesowy aktorki twierdzi, że celebrytka zgodziła się na nielegalny przekręt, żeby przyspieszyć wzrost kapitału zainwestowanego przez nią w restaurację w Las Vegas, która nie przynosiła oczekiwanych zysków.

 • Eva Mendes pokazuje drugie oblicze

  By przekonać Dereka Cianfrance'a, że jest idealną aktorką do zagrania u boku Ryana Goslinga w "Drugim obliczu", Eva Mendes zabrała go w... podróż do przeszłości.

 • Longoria musi zostać mamą?

  Eva Longoria stanęła w obliczu kolejnego dylematu. Jej mąż chce jak najszybciej mieć dzieci. Powód: Tony Parker chce aby jego pociechy mogły podziwiać go u szczytu sportowej kariery.

 • "Top Model": Poznaj finalistki

  Wiele dziewczyn marzy o tym, by zostać gwiazdą wybiegu. Niewielu się to jednak udaje. Zwyciężczyni "Top Model. Zostań modelką" uzyska przepustkę do świata mody: kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, sesję okładkową w magazynie "Glamour" oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.

 • Bond. Najlepszy Bond?

  "My name is Bond. James Bond" - te słowa zmieniły wszystko. To właściwie od serii o przygodach agenta 007 można mówić o szaleństwie filmowych cyklów i aktorskich giełdach. Bo Bond to świętość. Już nie narodowa. Raczej kinowa. Kto jest najlepszym Bondem według naszych użytkowników?

 • Polskie akcenty w Bondach

  Pierwowzorami pierwszej dziewczyny Bonda i jednego z jego przeciwników byli Polacy. W jednym z odcinków serii o 007, "Pozdrowieniach z Rosji", wystąpił polski aktor Władysław Sheybal. W piątek, 5 października, przypada 50. rocznica premiery pierwszego filmu o Bondzie, "Doktora No".

Zdjęcia na temat: eve wzrost
Wideo na temat: eve wzrost
 • Wielki tyłek Evy Longorii

  Eva Longoria na planie "Gotowych na wszystko" 22 lipca. Przyjrzyjcie się jej pupie - czy nie jest nienormalnie duża w stosunku do drobnej figury i wzrostu aktorki?

 • Blue Ruin

  Dwight Evans (Macon Blair) mieszka na plaży w swoim starym samochodzie i jest samotnikiem z wyboru. Jego spokojne życie z dala od cywilizacji zostaje jednak brutalnie zakłócone. Pod wpływem szokującej informacji będzie musiał wrócić do domu swojego dzieciństwa, by chronić bliskich przed śmiertelnym zagrożeniem. Demony mrocznej przeszłości zmienią tego na co dzień delikatnego człowieka w mściciela, dokonującego aktu zemsty za zbrodnię, która rozbiła jego rodzinę...

 • Faceci w czerni 3

  Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są czarne garnitury i okulary... a także cały zestaw kosmicznych gadżetów. Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu. Agenci w czerni bronią Ziemi przed kosmitami już po raz trzeci - dwie pierwsze części cyklu zyskały sobie na całym świecie rzeszę wiernych fanów, zarabiając odpowiednio 600 i 400 milionów dolarów. W...