• Informacje na temat:

  evora

Artykuły na temat: evora
 • Koszmarna wpadka dyrektora Jedynki w Opolu! Ale wstyd!

  ... sławna Evora słucha jej z zazdrością" – obwieścił Porzeziński.  Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie fakt, że rzekomo słuchająca płyty Celińskiej Cesaria Evora zmarła w 2011 roku! Ale być może ludzie...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora

  Już w sobotę, 11 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • "Dzikie serce": Aktorzy, którzy lubią uderzyć!

  .... Z "ciężkiej ręki" znany jest m.in. César Evora. Adriana Fonseca i Marjorie de Sousa, które grały z nim w "Zaklętej miłości", w jednym z programów telewizyjnych wspominały, jak aktor, zamiast zamarkować...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • "Labirynt namiętności": Miłosny trójkąt

  ...zabiegali ojciec (César Evora) i syn (Francisco Gattorno). Renesans hacjendy Wbrew panującej pod koniec lat 90-tych modzie na telenowele "plażowe", Alonso postanowił powrócić do korzeni i ukazać piękno(...) zdjęciowych, już po miesiącu materiał był gotowy. Leticia zaprosiła całą ekipę do baru na grupowe oglądanie pierwszego odcinka telenoweli. Obsadowe ciekawostki Evora zdradził, że przyjął rolę...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Cesaria Evora w Polsce

  Na dwa koncerty ponownie do Polski przyjedzie ceniona wokalistka Cesaria Evora. Artystka, pochodząca z Wysp Zielonego Przylądka, odbierze trzy wyróżnienia Złotych płyt za swoje albumy "Voz D'Amor" (2003), "Cafe Atlantico" (1999) i "Best Of" (1998).

 • Cesaria Evora ambasadorem ONZ

  Cesaria Evora otrzymała tytuł Ambasadora Światowego Programu Żywnościowego działającego przy ONZ. Z tej okazji 8 grudnia artystka wystąpi na specjalnym darmowym koncercie w Rzymie.

 • Cesaria Evora w Polsce

  Czołowa gwiazda world music, Cesaria Evora, przyjedzie w sierpniu na jedyny w tym roku koncert w Polsce.

 • Cesaria Evora na DVD

  We wtorek, 2 listopada, premierę ma DVD będące zapisem koncertu promującego ostatni studyjny album Cesarii Evory, "Voz D'Amor". Widowisko zostało zarejestrowane w kwietniu 2004 roku, w hali The Grand Rex w Paryżu.

Wideo na temat: evora
 • Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora!

  Ostatni odcinek Stefano Terrazzino wygrał w cuglach kreacją Jurija Shatunova w przeboju lat ’80 „Biełyje rozy”. W najbliższą sobotę wcieli się w nieżyjącą już bosonogą divę, wokalistkę uznaną za muzyczne odkrycie lat ’90 - Cesarię Evorę. Stefano zaśpiewa „Besame mucho” z filmu „Wielkie nadzieje”.

Dyskusje na temat: evora
 • Re: William Levy...

  Obejrzcie sobie burzę! Piękna telenovela . W roli głównej:Wiliam Levy, Jimena Navarette,Cesar Evora, Daniela Romo, Ivan Sanchez. Mogę wam podać stronę w której są wszystkie streszczenia:Arkadia Telenovel-Burza. A co do Ivana Sancheza, najwspanialszy aktor wszech czasów. Wspaniale zagrał wariata.