• Informacje na temat:

  ewa adamczyk-mama piotra adamczyka

Artykuły na temat: ewa adamczyk-mama piotra adamczyka
 • Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak: O ślubie wiedzieli tylko najbliżsi

  Piotra, Ewa Adamczyk, początkowo miała pewne obawy, że syna zauroczyła 19 lat młodsza modelka. Zastanawiała się, czy to odpowiedni wybór, czy stworzą razem ciepły dom. Jednak widząc zakochanego jak(...) zakochanych, wreszcie nad basenem w gorącej Andaluzji. W czasie trzytygodniowej podróży po najpiękniejszych zakątkach Europy u boku Piotra Adamczyka (47 l.) czuła się wyjątkowo. Ukochany rzucił jej świat do...

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • Piotr Adamczyk wróci do Rosati? Mama bardzo by chciała!

  Pani Ewa Adamczyk jest przekonana, że jej ukochany syn najszczęśliwszy byłby z... Weroniką!

 • Perfekcjonista Piotr Adamczyk

  Scenariusz "Samej słodyczy" był napisany specjalnie dla niego. Piotr Adamczyk opowiada, dlaczego lubi ten serial, zdradza także swój przepis na odniesienie zawodowego sukcesu.

 • Piotr Adamczyk spełni marzenie mamy?

  ...l.), ukochana Piotra Adamczyka (46 l.), wyjawiając jednocześnie, że uczucie między nimi zrodziło się przed dwoma laty. Do tej pory oboje milczeli na temat tego, co ich łączy. Od niedawna nie jest to(...) Piotr wreszcie odnalazł kobietę swojego życia. Z takiego obrotu spraw cieszy się mama aktora Ewa. - Bardzo polubiła Karolinę i ma nadzieję, że jej syn wreszcie się ustatkuje - zdradza znajomy rodziny...

 • Kożuchowska z Adamczykiem

  Małgorzata Kożuchowska i Piotr Adamczyk grają główne role w sztuce "Księżniczka na opak wywrócona". Premiera spektaklu odbyła się w niedzielę, 25 kwietnia, na deskach Teatru Narodowego w Warszawie.

 • Piotr Adamczyk w końcu spotkał tę jedyną?

  Piotr Adamczyk (46 l.) od około dwóch lat jest łączony z modelką i aspirującą aktorką Karoliną Szymczak (27 l.). Para stara się trzymać swój związek z daleka od show-biznesu. Czy dzięki temu ich miłość przetrwa?

 • Adamczyk: Kariera czy ślub?

  Choć Piotr Adamczyk dementuje pogłoski o kwietniowym ślubie, jednocześnie nie chce zostać starym kawalerem. Tłumaczy, że na razie są z narzeczoną po prostu zbyt zapracowani.

 • Piotr Adamczyk unieważni ślub kościelny z Kate Rozz? Podobno bardzo tego pragnie!

  Piotr Adamczyk (43 l.) cztery lata temu ślubował miłość przed Bogiem. Dziś pochopnej decyzji żałuje. Zmiana przepisów kościelnych to dla niego szansa.

 • Berła dla Gajosa i Adamczyka

  Nagrodę Złotego Berła - wyróżnienie Fundacji Kultury Polskiej - odebrał w poniedziałek, 5 września, w Warszawie wybitny polski aktor i reżyser, Janusz Gajos. Tzw. Małe Berło - nagrodę przyznawaną przez laureata Złotego Berła - otrzymał aktor Piotr Adamczyk.