• Informacje na temat:

  ewa beata

Artykuły na temat: ewa beata
 • Beata Szydło wietrzy gabinet po Ewie Kopacz! "Została charakterystyczna woń"

  Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości żalą się w "Super Expressie", że Ewa Kopacz zrobiła ze swojego gabinetu palarnię, przez co jej następczyni nie może pozbyć się charakterystycznej woni nikotyny(...). Jaki zapach pozostawi po sobie Beata Szydło?

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • Beata Kozidrak żegna się z Bajmem?

  Po Nowym Roku Beata Kozidrak (56 l.) planuje kolejne wielkie zmiany w swoim życiu. Czy ucierpią na tym muzycy Bajmu?

 • Ewa Kasprzyk: Czasem trzeba pokazać majtki

  Ewa Kasprzyk, to z pewnością najbardziej doświadczona i najjaśniej święcąca gwiazda tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jest pewną siebie kobietą, która nie boi się śmiałych, często kontrowersyjnych wypowiedzi, ale widać nie traci, a wręcz zyskuje nimi sympatię widzów.

 • ​"Komisarz Alex": Ewa pogrzebana żywcem, a Michała porazi prąd!

  Tropiąc groźnego psychopatę, Michał (Antoni Pawlicki) i Ewa (Agnieszka Więdłocha) otrą się o śmierć, ale Alex uratuje im życie!

 • "TzG": Ewa Kasprzyk trenuje z Janem Klimentem

  Gwiazdy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpoczęły treningi. Zobaczcie, jak na ponad 2 tygodnie przed startem show prezentuje się aktorka Ewa Kasprzyk i jej taneczny partner Jan Kliment.

 • Ewa Minge zakochana! Kim jest jej nowy facet?

  Wśród polskich gwiazd zapanowała nowa moda: na tajemniczych partnerów. W „Twoim Imperium” Ewa Minge (48 l.) wyjawiła, że i ona jest zakochana! Kim jest jej nowy facet?

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • To ona zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami"?

  ...rozmowy z Izabelą Trojanowską, Katarzyną Figurą, Joanną Krupą, Ewą Kasprzyk oraz dziennikarką Agatą Młynarską. Która ma największe szanse? - Ewa Kasprzyk, bowiem brała udział w "Tańcu z gwiazdami", jest bardzo doświadczoną kobietą i zawsze wie, co powiedzieć - uważa tancerz Jan Kliment. Podobnie typuje tancerka Nina Tyrka, która uzasadnia wybór: - Pani Ewa, jak Beata Tyszkiewicz, jest damą...

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

Zdjęcia na temat: ewa beata
 • Beata Sadowska i Ewa Wojciechowska
Wideo na temat: ewa beata
 • "Pierwsza miłość": - "Dziękuję że jesteś"

  Zbyszek staje się coraz bardziej zazdrosny o Ewę, Beatę i Lwa tropią paparazzi, a Tomek nie mogąc znieść kłótni między rodzicami, ucieka z domu – co nas jeszcze czeka w najnowszych odcinkach „Pierwszej miłości”? Obejrzyj zwiastun.

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 4. odcinka

  adwokatem Ewy i ma przygotować umowę na organizację ślubu i wesela. Oskar podsuwa Basi umowę. Prosi o uzupełnienie danych firmy. Basia czuje się upokorzona, ponieważ nie założyła oficjalnie działalności gospodarczej. Oskar radzi klientce wycofać się, ale Ewa staje po stronie Basi. Daje jej czas na załatwienie formalności. Justyna (Agnieszka Więdłocha) znajduje w rzeczach Bartka (Nikodem Rozbicki

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

Dyskusje na temat: ewa beata