• Informacje na temat:

  ewa bem choroba

Artykuły na temat: ewa bem choroba
 • Ewa Bem: Smutne wieści dla fanów artystki

  Po śmierci starszej córki Pameli Niedziałek (†39) Ewa Bem (66 l.) na razie nie planuje wracać na scenę. Informację potwierdza menedżer artystki.

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Ewa Bem o chorobie córki Pameli: Przeleciała metę. Koszmar!

  Ewa Bem (65 l.) przeżywa trudne chwile w związku z chorobą starszej córki Pameli - lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór. Po raz kolejny los mocno doświadcza piosenkarkę.

 • Ewa Bem: Po raz pierwszy napisałam teksty

  Po kilku latach przerwy w sobotę, 13 października, do sklepów trafi nowa płyta Ewy Bem, "pierwszej damy polskiego jazzu" - jak zwykło się o niej mówić. Do jej nagrania artystka zaprosiła wiele gwiazd, co czyni album "Mówię tak myślę nie" jeszcze ciekawszym. Zupełną nowością jest także fakt, iż po raz pierwszy w swej karierze Ewa Bem zdecydowała się sama napisać teksty, które śpiewa. Co prawda

 • Ewa Bem pogrążona w rozpaczy po stracie córki. Pomoże jej wiara?

  Ewa Bem (66 l.) jest pogrążona w rozpaczy. Musi znaleźć siłę, by spełnić obietnicę. Ale jak i gdzie ją znaleźć?

 • Jarosław Śmietana ciężko chory. Przyjaciele pomagają

  W drugiej połowie stycznia słynny gitarzysta jazzowy Jarosław Śmietana przeszedł operację guza mózgu. Stan muzyka wciąż jest poważny.

 • Ewa Bem bez ustanku walczy o życie córki!

  Ewa Bem (65 l.) drży o życie córki. Lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór. Niedawno Pamela przeszła operację, a obecnie poddawana jest chemioterapii.

 • Drugi półfinał "Must Be The Music 6". Gościem specjalnym Oberschlesien

  W niedzielę (27 października) poznamy drugiego finalistę szóstej edycji "Must Be The Music". O jedno miejsce rywalizuje siedmiu uczestników. W ostatniej chwili doszło do zmiany - w związku z chorobą uznawanej za jedną z faworytek Patrycji Nowickiej pojawi się zespół Roots Rockets.

 • Ewa Bem: Lek na całe zło

  Tak radosnej nikt nie widział jej od dawna. Ewa Bem (65 l.) przebrana za afrykańską mamę, uśmiecha się od ucha do ucha. Zdjęcie powstało podczas zabawy karnawałowej, którą zorganizowała jej córka Pamela (39 l.). Wszyscy goście mieli pojawić się przebrani w kostiumy. - To właśnie cała Pamela! - wyznaje "Na żywo" gwiazda. Jak się okazuje, to Ewa wygrała konkurs na najładniejsze przebranie. Jej...

 • Zmarł Jacek Skubikowski

  W środę, 13 czerwca, w Warszawie, w wieku 53 lat, zmarł Jacek Skubikowski, piosenkarz, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów piosenek - potwierdził sekretariat Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych. 

Wideo na temat: ewa bem choroba
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.