• Informacje na temat:

  ewa bem dzisiaj

Artykuły na temat: ewa bem dzisiaj
 • Ewa Bem: Kolejne złe wieści

  Ewa Bem (67 l.) jesienią miała wyruszyć w trasę koncertową. Niestety, plany te właśnie uległy zmianie.

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Ewa Bem pełna obaw. Nie tak wyobrażała sobie przyszłość córki

  Ewa Bem (67 l.) bardzo liczyła, że jej młodsza córka Gabrysia (23 l.) po skończeniu studiów w Londynie na kierunku Media i komunikacja społeczna wróci do Polski. Pociecha gwiazdy postanowiła jednak ułożyć sobie życie z dala od domu.

 • Skarbnica polskiego funku

  Na rynek trafiła już druga część zagranicznej kolekcji pereł polskiego funku "Polish Funk". Część tych unikatowych nagrań będziecie mogli posłuchać także w naszym radiu Bez Kitu.

 • Ewa Bem cierpi po stracie córki. Nie wraca do koncertowania

  Tygodnik "Rewia" nie ma dobrych wieści dla fanów artystki. Doniesienia o jej powrocie na scenę okazały się przedwczesne. Ewa Bem (66 l.) najwyraźniej nie czuje się jeszcze na siłach, aby wrócić na scenę. Przeżywa żałobę po śmierci córki. W trudnych chwilach może liczyć na pomoc drugiej pociechy.

 • "Z serca Galicji": Drugi nakład

  Po bardzo dobrych wynikach sprzedaży pierwszej edycji, do kiosków sieci RUCH trafia drugi nakład składanki "Z serca Galicji". Wydawnictwo zawiera nagrania artystów pochodzących z Krakowa i jego okolic, m.in. grup Revolucja Jacka Dewódzkiego (eks-Dżem) i Que Passa, znanej z Konkursu Debiuty Opole 2006.

 • Ewa Bem tęskni za córkami. Została sama!

  Uwielbiana przez publiczność Ewa Bem (63 l.) prywatnie jest podobno bardzo samotna...

 • Muzyka z serca Galicji

  Od soboty, 17 lutego, w naszym sklepie Melo.pl przedpremierowo dostępna będzie składankowa płyta "Z serca Galicji". Zawiera ona nagrania artystów pochodzących z Krakowa i jego okolic, m.in. grup Revolucja Jacka Dewódzkiego (eks-Dżem) i Que Passa, znanej z Konkursu Debiuty Opole 2006.

 • Ewa Bem: Nie ręczę za siebie!

  Wszystkie panie mają chrapkę na męża Ewy Bem, ale wokalistka (61 l.) zapowiada, że swojego mężczyzny łatwo nie odda.

 • "Miś", czyli triumf bareizmu!

  Dziś mija 30 lat od kinowej premiery "Misia" w reżyserii Stanisława Barei. To nie tylko jedna z najśmieszniejszych polskich komedii, lecz również jeden z najlepszych dokumentów epoki.

Wideo na temat: ewa bem dzisiaj
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Swing

  Pierwszy kinowy film twórców Kabaretu LIMO to szalona komedia pomyłek. Marek – fan internetowych forów – postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego. Namówienie swojej dziewczyny i przyjaciela na swing wydaje się być misją niemożliwą i, na szczęście dla widzów, faktycznie nie jest łatwe. Wbrew pozorom "Swing" to opowieść o miłości, przyjaźni oraz tak rzadkiej dzisiaj szczerości. "Swing" Abelarda Gizy różni się od klasycznych produkcji filmowych – znajdziemy tu bowiem...