• Informacje na temat:

  ewa bem ma problem

Artykuły na temat: ewa bem ma problem
 • Ewa Bem: Oczekując drugiej córki, walczyła o życie pierwszej!

  Życie Ewy Bem (62 l.) nie rozpieszczało. Dziś piosenkarka czuje się szczęśliwa i spełniona, a wszystko, co złe z jej przeszłości odeszło w niepamięć!

 • "Kobieta jest kosmitą"

  Kasia Cerekwicka - laureatka „Szansy na sukces”, wygrała konkurs z udziałem Ewy Bem, następnie roczną edycję programu, która odbyła się w Sali Kongresowej. Nagrodą za wygraną był udział w koncercie debiutów Opole’97. W styczniu’99 dostała się do chórku Edyty Górniak. W tym samym czasie rozpoczęła prace nad swą debiutancką płytą „Mozaika”. Przy okazji ukazania się jej na rynku z Kasią rozmawiał

 • Córka Ewy Bem ma anoreksję!

  O Ewie Bem (57 l.) ostatnio pisze się tylko w kontekście jej bezowocnej walki z wagą. Jak wiadomo, piosenkarka ma tendencję do tycia i wielokrotnie byliśmy świadkami drastycznych zmian jej ciężaru ciała. Jakiś czas temu pojawiła się informacja o problemach zdrowotnych Bem, z powodu których musiała odwołać swój występ w Sali Kongresowej. Od razu pojawiły się plotki , że znowu przesadziła z dietą...

 • Ich Troje najlepsi w październiku

  Chociaż od kilku tygodni album "Ad.4" nie znajduje się już na szczycie tygodniowego zestawienia najchętniej kupowanych w Polsce płyt przygotowywanego przez Związek Producentów Audio Video (ZPAV), to jednak bez problemu znalazł się na pierwszym miejscu podsuwania wyników sprzedaży w październiku. Jak dotąd płytę nabyło ponad 550 tysięcy fanów!

 • Brat chciał ją wykończyć!

  ..."Ewa ma świadomość, że pazerność brata wynika z nędzy w ich dzieciństwie" - wyznaje znajomy piosenkarki.

 • Borys Szyc oceni młodych twórców

  Borys Szyc zasiądzie w jury Konkursu Etiud Studenckich podczas XIX edycji festiwalu Plus Camerimage.

 • Zmarł Tomasz "Szakal" Szukalski - wybitny muzyk jazzowy

  Tomasz "Szakal" Szukalski, uważany za jednego z najwybitniejszych polskich saksofonistów jazzowych, zmarł w czwartek (2 sierpnia) w szpitalu w Piasecznie. Miał 65 lat. "Z kimkolwiek grał, grał lepiej od niego" - mówił o Szukalskim Tomasz Stańko.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • "Miś", czyli triumf bareizmu!

  Dziś mija 30 lat od kinowej premiery "Misia" w reżyserii Stanisława Barei. To nie tylko jedna z najśmieszniejszych polskich komedii, lecz również jeden z najlepszych dokumentów epoki.

Wideo na temat: ewa bem ma problem
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.