• Informacje na temat:

  ewa bem ma problem

Artykuły na temat: ewa bem ma problem
 • Ewa Bem odważyła się na kolejny krok w swoim życiu! Wiele ją to kosztowało!

  Ewa Bem (68 l.) długo nie mogła się na to zdobyć. Po tragicznej śmierci swojej córki, Pameli (†39 l.), postanowiła zmierzyć się z przeszłością. Gwiazda zdecydowała się wrócić na Mazury, gdzie spędzała wiele czasu ze swoimi dziećmi.

 • "Kobieta jest kosmitą"

  Kasia Cerekwicka - laureatka „Szansy na sukces”, wygrała konkurs z udziałem Ewy Bem, następnie roczną edycję programu, która odbyła się w Sali Kongresowej. Nagrodą za wygraną był udział w koncercie debiutów Opole’97. W styczniu’99 dostała się do chórku Edyty Górniak. W tym samym czasie rozpoczęła prace nad swą debiutancką płytą „Mozaika”. Przy okazji ukazania się jej na rynku z Kasią rozmawiał

 • Ewa Bem nie mogła ukryć łez! Co za emocje!

  Ewa Bem (68 l.) z mężem są dumni z Gabrysi, która nakręciła piękny film o zmarłej siostrze. Praca nad nim była dla ich córki terapią.

 • Ich Troje najlepsi w październiku

  Chociaż od kilku tygodni album "Ad.4" nie znajduje się już na szczycie tygodniowego zestawienia najchętniej kupowanych w Polsce płyt przygotowywanego przez Związek Producentów Audio Video (ZPAV), to jednak bez problemu znalazł się na pierwszym miejscu podsuwania wyników sprzedaży w październiku. Jak dotąd płytę nabyło ponad 550 tysięcy fanów!

 • Ewa Bem: Oczekując drugiej córki, walczyła o życie pierwszej!

  Życie Ewy Bem (62 l.) nie rozpieszczało. Dziś piosenkarka czuje się szczęśliwa i spełniona, a wszystko, co złe z jej przeszłości odeszło w niepamięć!

 • Borys Szyc oceni młodych twórców

  Borys Szyc zasiądzie w jury Konkursu Etiud Studenckich podczas XIX edycji festiwalu Plus Camerimage.

 • Córka Ewy Bem ma anoreksję!

  O Ewie Bem (57 l.) ostatnio pisze się tylko w kontekście jej bezowocnej walki z wagą. Jak wiadomo, piosenkarka ma tendencję do tycia i wielokrotnie byliśmy świadkami drastycznych zmian jej ciężaru ciała. Jakiś czas temu pojawiła się informacja o problemach zdrowotnych Bem, z powodu których musiała odwołać swój występ w Sali Kongresowej. Od razu pojawiły się plotki , że znowu przesadziła z dietą...

 • Zmarł Tomasz "Szakal" Szukalski - wybitny muzyk jazzowy

  Tomasz "Szakal" Szukalski, uważany za jednego z najwybitniejszych polskich saksofonistów jazzowych, zmarł w czwartek (2 sierpnia) w szpitalu w Piasecznie. Miał 65 lat. "Z kimkolwiek grał, grał lepiej od niego" - mówił o Szukalskim Tomasz Stańko.

 • Brat chciał ją wykończyć!

  ..."Ewa ma świadomość, że pazerność brata wynika z nędzy w ich dzieciństwie" - wyznaje znajomy piosenkarki.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.