• Informacje na temat:

  ewa bem z córkami

Artykuły na temat: ewa bem z córkami
 • Ewa Bem odważyła się na kolejny krok w swoim życiu! Wiele ją to kosztowało!

  Ewa Bem (68 l.) długo nie mogła się na to zdobyć. Po tragicznej śmierci swojej córki, Pameli (†39 l.), postanowiła zmierzyć się z przeszłością. Gwiazda zdecydowała się wrócić na Mazury, gdzie spędzała wiele czasu ze swoimi dziećmi.

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Ewa Bem tęskni za córkami. Została sama!

  Uwielbiana przez publiczność Ewa Bem (63 l.) prywatnie jest podobno bardzo samotna...

 • Ewa Bem u Kuby

  Ewa Bem zasiądzie naprzeciw Kuby Wojewódzkiego w jego kolejnym talk-show, który zostanie nadany w Polsacie w niedzielę, 20 czerwca. W części muzycznej programu wystąpi zespół Toronto.

 • Ewa Bem drży o drugą córkę! Sytuacja nie wygląda dobrze!

  Ewa Bem (68 l.) w 2017 roku pożegnała ukochaną córkę Pamelę. Choć mogłoby się wydawać, że czas leczy rany, to chyba nie w tym przypadku.

 • Ewa Bem skończyła 55 lat

  Określana mianem pierwszej damy polskiego jazzu piosenkarka Ewa Bem obchodzi w czwartek, 23 lutego, 55. urodziny. Wykonawczyni przebojów "Podaruj mi trochę słońca" i "Żyj kolorowo" wydała już 12 płyt, a w planach ma kolejną.

 • Ewa Bem czeka na córkę! To jej jedyne pocieszenie!

  Ewa Bem (68 l.) w 2017 roku straciła córkę - Pamelę , która walczyła z rakiem. Życie jednak toczy się dalej i piosenkarka stara się żyć normalnie, mimo tak ogromnej straty. Teraz przygotowuje się do świąt i pragnie, by ten czas był najpiękniejszy, zwłaszcza dla jej wnuków.

 • Ewa Bem kontra pornografia

  58-letnia wokalistka rzuciła wyzwanie goliznom w miejscach publicznych.

 • Ewa Bem pełna obaw. Nie tak wyobrażała sobie przyszłość córki

  Ewa Bem (67 l.) bardzo liczyła, że jej młodsza córka Gabrysia (23 l.) po skończeniu studiów w Londynie na kierunku Media i komunikacja społeczna wróci do Polski. Pociecha gwiazdy postanowiła jednak ułożyć sobie życie z dala od domu.

 • Sławne matki sławnych dzieci

  Angelina Jolie, Madonna, Martyna Wojciechowska, Patrycja Markowska, Teresa Rosati - co łączy te panie? Wszystkie są... matkami. Nie wiadomo, czy to wpływ genów czy środowiska, ale wśród gwiazd ekranu czy estrady wyjątkowo często talent przechodzi z matki na syna lub córkę.

Wideo na temat: ewa bem z córkami
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...