• Informacje na temat:

  ewa błaszczyk choroba

Artykuły na temat: ewa błaszczyk choroba
 • Ewa Błaszczyk: najpierw śmierć męża, potem choroba córki, a teraz to!

  Ewa Błaszczyk (60 l.), mimo wielu przeciwności losu, nie poddaje się i walczy o zdrowie ojca.

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • Ewa Błaszczyk cierpi po stracie ojca. To dla niej wielki cios

  ...„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej” – napisała w nekrologu rodzina Ewy Błaszczyk (62 l.). Aktorka bardzo przeżywa stratę ojca. To dla niej ogromny cios.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Ewa Błaszczyk ma ważną misję!

  ...samochodowym zapada w śpiączkę. Dziecko trafia pod opiekę ciotki Agaty - tę rolę gra właśnie Ewa Błaszczyk (59 l.). W jej pensjonacie odnajduje tytułowe niebieskie drzwi prowadzące do magicznego świata jego wyobraźni. Wierzy w to, że jej Ola się obudzi Gdy Ewa Błaszczyk czytała scenariusz filmu, przed oczami przewijały się jej obrazy z własnych doświadczeń. Weszła w swą rolę całą sobą. Przecież...

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Ewa Błaszczyk ma powody do radości! Niesamowite wieści!

  Córka Ewy Błaszczyk (63 l.), Marianna nie boi się wyzwań. Pojawiła się też nadzieja, że Ola wybudzi się ze śpiączki... Serce słynnej mamy rośnie!

 • Piosenka Niegłupia po raz trzeci

  Anna Szałapak, Ewa Błaszczyk, Edyta Geppert, Mirosław Baka, Mirosław Czyżykiewicz i Maria Peszek wystąpią m.in. podczas trzeciej edycji cyklu koncertów piosenki literackiej i poetyckiej pt. "Entree Piosenki Niegłupiej" w warszawskim Lapidarium. Impreza rozpocznie się w przyszły czwartek, 31 sierpnia.

 • Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Błaszczyk, który przeprowadziła Izabela Górnicka-Zdziech, aktorka opowiada, jak trudnym przeżyciem była dla niej choroba córki: "Znalazłam się w stanie, w którym trudno oddychać. Najciężej było rano(...) Gazety.pl, powołującej się na fundację Ewy Błaszczyk, "Akogo?", stan Aleksandry Janczarskiej nie zmienił się, nie doszło też do przełomowego wybudzenia. Ewa Błaszczyk przebywa za granicą i na razie...

 • Jak aktorzy pomagają innym?

  Popularni aktorzy wykorzystują swoją sławę do szczytnych celów. Biorą udział w akcjach charytatywnych, angażują się w kampanie społeczne pomagając potrzebującym. A wśród nich między innymi Agnieszka Sienkiewicz, znana z serialu "M jak miłość" oraz gwiazda "Lekarzy" - Magdalena Różczka.

Wideo na temat: ewa błaszczyk choroba
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.