• Informacje na temat:

  ewa błaszczyk córka

Artykuły na temat: ewa błaszczyk córka
 • Ewa Błaszczyk może być dumna z córki. Fantastyczne wieści!

  Ewa Błaszczyk (63 l.) zastanawiała się, co będzie z fundacją, której oddała tyle serca. Okazuje się, że na horyzoncie pojawiła się godna następczyni. Niesamowite, kto nią jest! Mowa oczywiście o córce aktorki.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Ewa Błaszczyk: Nowa szansa dla jej córki

  Tuż przed świętami pojawi się nowa szansa dla przebywającej w śpiączce córki Ewy Błaszczyk (62 l.).

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • Ewa Błaszczyk z córką Marianną Janczarską w sztuce teatralnej

  Ewa Błaszczyk (63 l.) ma powody do radości i dumy. Córka poszła w jej ślady! Marianna Janczarska (25 l.) także została aktorką, a nawet zagrała u boki mamy w sztuce teatralnej. Zdjęcia z próby obiegły media. Marianna to nie tylko utytułowana kobieta, ale również wielkie wsparcie dla Ewy Błaszczyk. To ona dawała jej siłę, gdy rozegrał się dramat z drugą z córek, bliźniaczką Marianny, Aleksandrą...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Ewa Błaszczyk nie posiada się z radości! Chodzi o córkę!

  Ewa Błaszczyk (63 l.) może być dumna ze swojej pociechy, Marianny (24 l.). Właśnie wystąpiła razem ze swoją sławną mamą w jednym ze spektakli i udowodniła, że talent odziedziczyła w genach!

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Ewa Błaszczyk ma powody do radości! Niesamowite wieści!

  Córka Ewy Błaszczyk (63 l.), Marianna nie boi się wyzwań. Pojawiła się też nadzieja, że Ola wybudzi się ze śpiączki... Serce słynnej mamy rośnie!

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

Zdjęcia na temat: ewa błaszczyk córka
Wideo na temat: ewa błaszczyk córka
 • Ewa Błaszczyk o kolejnej terapii córki: To jest eksperyment

  Córka Ewy Błaszczyk ma zostać poddana nowatorskiej terapii komórkami macierzystymi. W rozmowie z nami aktorka zdradza, że jest to dla niej "nowe światło niosące fantastyczne możliwości". Czy tym razem przyniesie efekty?

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Ewa Błaszczyk: Ciągle jest coś do zrobienia

  W 2000 roku córka Ewy Błaszczyk zakrztusiła się tabletką. Ola do dziś jest w śpiączce, a jej mama postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć. Założyła Fundację "Akogo?" oraz Klinikę Budzik, która skutecznie wybudza ze śpiączki kolejnych pacjentów. O tym, do czego zdolny jest rodzic, by ratować swoje dziecko, Ewa Błaszczyk opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

Dyskusje na temat: ewa błaszczyk córka
 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  jestem szczesliwa razem z pania EWA BLASZCZYK I PODZIWIAM JA NIE DALA BYM RADY

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Ludzie ten artykuł powinien być usunięty ze strony interii, ukazał się 17 sierpnia 2016r. i wszystkim informacjom o "wybudzeniu" zaprzeczyła sama Ewa Błaszczyk. W artykule znajduje się sprostowanie dopisane 18 sierpnia 2016r. Pomimo to artykuł wisi przez 1,5 roku i pozwala by komentujący pastwili się nad Panią Błaszczyk. Jako matka robi wszystko by jej dziecko żyło, zrozumcie to i uszanujcie jej

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  JAk myślisz, po co pani Ewa założyła fundację? Pomyśl, ale uczciwie się i głęboko i wnikliwie zastanów. PO CO pani Ewa Błaszczyk ZAŁOŻYŁA FUNDACJĘ?

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  najprawdopodobniej nigdy nie będzie w pełni sprawne a co więcej nie będzie w stanie samodzielnie egzystować. Jeżeli córka Błaszczyk faktycznie odzyskała świadomość to nie chcę nawet domyślać się co czuje o swoim stanie. Tym bardziej, że Ewa Błaszczyk bez końca opieki nad córką sprawować nie będzie, gdyż nie jest kilkunastolatką i córka ta zostanie skazana na opiekę naszej służby zdrowia. A jak ta opieka wygląda

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Nawet do tak tragicznych wydarzeń sza tań skie kłamstwo się wdziera. Pani Ewa zrobiła fantastyczną rzecz, bo dała rodzinom nadzieję, gdy wszyscy co pomóc powinni, zwątpili. Dlaczego jest tak wiele z ł a i zawsze tam, gdzie dzieje się dobro? Ten facet od fikcyjnej fundacji na fikcyjne chore dziecko, nigdy nie powinien wyjść z kryminału, za tyle zła które nieszczęsnym chorym i ich rodzinom

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Jakby 16 lat temu pani Ewa pozwoliła na pobranie organów to ilu ludzi cieszyłoby się życiem.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  pragna? Czterech scian, lozka i patrzenia w sufit, moze 400 programow telewizyjnych, wizyt lekarzy, pielegniarek, fizjoterapeutow itd. Czy to jest ZYCIE??? A poza tym, czy pani Ewa nie zapomniala przy

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  To nieprawda, Ewa temu zaprzecza...

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Dziewczyna ma teraz 20 lat i umysł oraz doświadczenia 4 letniego dziecka. Raczej nie możliwe jest, by była normalnie funkcjonującą kobietą. Dużą krzywdę zrobiła pani Ewa córce podtrzymując ją przy życiu. Z psychologicznego punktu widzenia, to działania mające na celu zredukowanie własnego poczucia winy i zrekompensowanie pustki wynikającej z zaistniałej straty. Nie wiem jak ja bym się zachował na

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Nie ma szans ! Po 16 latach..po co to cierpienie zadawane tej córce, to wszczepianie stymulatorów...Czy pani Ewa w końcu zrozumie medycynę ?!