• Informacje na temat:

  ewa błaszczyk mówi o chorobie córki

Artykuły na temat: ewa błaszczyk mówi o chorobie córki
 • Ewa Błaszczyk: Córka aktorki coraz bliżej wybudzenia? Jest przełom

  Ewa Błaszczyk (61 l.) nie kryje radości. U przebywającej w śpiączce od 17 lat córki Oli (23 l.) pojawiła się poprawa. - Jest lepsze ukrwienie mózgu - mówi aktorka.

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • Ewa Błaszczyk przekazała najnowsze wieści o córce Oli. "Jest coraz bliżej nas"

  Ewa Błaszczyk (62 l.) wciąż szuka kolejnych sposobów na to, żeby wybudzić córkę ze śpiączki. Teraz ma powody do radości - Ola Janczarska zostanie poddana innowacyjnemu leczeniu! Artystka w najnowszej rozmowie z jednym z tygodników podzieliła się najnowszymi wieściami o stanie Aleksandry i o planach jej leczenia.

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Błaszczyk, który przeprowadziła Izabela Górnicka-Zdziech, aktorka opowiada, jak trudnym przeżyciem była dla niej choroba córki: "Znalazłam się w stanie, w którym trudno oddychać. Najciężej było rano(...) Gazety.pl, powołującej się na fundację Ewy Błaszczyk, "Akogo?", stan Aleksandry Janczarskiej nie zmienił się, nie doszło też do przełomowego wybudzenia. Ewa Błaszczyk przebywa za granicą i na razie...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Ewa Błaszczyk otwiera nową klinikę!

  Mówiono jej, że dla będącej w śpiączce córki nic się już nie da zrobić. Nie uwierzyła. Teraz Ewa Błaszczyk (59 l.) szykuje kolejną rewolucję!

 • Ewa Błaszczyk cierpi po stracie ojca. To dla niej wielki cios

  ...„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej” – napisała w nekrologu rodzina Ewy Błaszczyk (62 l.). Aktorka bardzo przeżywa stratę ojca. To dla niej ogromny cios.

 • Ewa Błaszczyk i Emma Kiworkowa: Przyjaźń w dobrej sprawie

  ...​Kiedy coś mi się nie udaje, myślę o przeciwnościach, które musiała pokonać Ewa. Wtedy znowu mogę przenosić góry - mówi Emma Kiworkowa.

 • Życie Ewy Błaszczyk po tragedii

  Nie bryluje na salonach, rzadko chodzi nawet na premiery. Po prostu szkoda jej czasu na takie rozrywki. Ewa Błaszczyk dzieli swój czas między pracę w teatrze, obowiązki w fundacji "A kogo?" i rodzinę(...). Działać, działać i jeszcze raz działać. Nie wolno dać się owładnąć złym myślom ani wspomnieniom o tym, jak było kiedyś. To bardzo niebezpieczne i donikąd nie prowadzi" - wyznaje Ewa Błaszczyk na łamach...