• Informacje na temat:

  ewa blaszczyk ola wypadek

Artykuły na temat: ewa blaszczyk ola wypadek
 • Ewa Błaszczyk: Córka aktorki coraz bliżej wybudzenia? Jest przełom

  Ewa Błaszczyk (61 l.) nie kryje radości. U przebywającej w śpiączce od 17 lat córki Oli (23 l.) pojawiła się poprawa. - Jest lepsze ukrwienie mózgu - mówi aktorka.

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • Ewa Błaszczyk szczerze o leczeniu córki! „Już mi się ściska żołądek”!

  Ewa Błaszczyk (62 l.) od 18 lat walczy o wybudzenie swojej córki Oli (24 l.) ze śpiączki, w którą zapadła przez zakrztuszenie się tabletką. Tragiczny wypadek sprawił, że aktorka niemalże całkowicie poświęciła się pracy dla osób w śpiączce, takich jak Ola. Teraz okazuje się, że jest nadzieja na nową metodę leczenia dla Aleksandry.

 • Ewa Błaszczyk skomentowała związek swojej córki! Marianna Janczarska zakochana!

  Pionierska operacja może pomóc jej chorej córce, Oli. Tymczasem druga z bliźniaczek, Marianna Janczarska (22 l.), wyfrunęła z rodzinnego gniazda. Co o związku swojej córki myśli Ewa Błaszczyk (60 l.)?

 • Ewa Błaszczyk o wybudzeniu córki: Postęp można traktować jak cud

  Półtora roku temu córka Ewy Błaszczyk (62 l.) przeszła operację wszczepienia stymulatora mózgu. Zabieg przeprowadzony został w Olsztynie, gdzie znajduje się specjalistyczna klinika profesora Wojciecha Maksymowicza. Jak dzisiaj czuje się Ola?

 • Ewa Błaszczyk: Córkę czeka operacja w Japonii. Jest nadzieja!

  W połowie maja córka Ewy Błaszczyk (60 l.), Ola Janczarska (22 l.), przejdzie operację. Przeprowadzą ją specjaliści z Japonii, którzy opracowali nową metodę leczenia.

 • Ewa Błaszczyk chce wreszcie uporządkować swój świat i życie!

  Ewa Błaszczyk, czyli niezapomniana Kasia Piórecka z kultowych "Zmienników" Stanisława Barei, ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Dostała propozycję zagrania w dwóch filmach, prowadzi zajęcia ze studentami prywatnej szkoły aktorskiej, być może pojawi się też w jednym z najpopularniejszych polskich seriali.

 • Ewa Błaszczyk i Agata Kornhauser-Duda już po rozmowach. Udało się!

  ...- mówi Ewa Błaszczyk. Dziś cała Polska pyta o efekty niezwykłej operacji, podczas której dziewczynce wszczepiono stymulator. Ewa Błaszczyk cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Tym bardziej że(...) mnie i Manię za palec. Każdy dzień będzie przynosił zmiany! - nie kryje radości aktorka. Do tej pory, mimo otwartych oczu, Ola nie nawiązywała kontaktu z otoczeniem. - Teraz na pewno lepiej trzyma...

 • Ewa Błaszczyk zdradza kulisy spotkania z Agatą Dudą. Jest pełna nadziei

  W życiu Agaty Dudy (43 l.) sporo się zmieniło, gdy jej mąż został prezydentem Polski.  Teraz odbywa sporo oficjalnych spotkań.  O jednym z nich opowiedziała aktorka Ewa Błaszczyk (60(...) odwiedzała chore dzieci.  Nienagannie ubrana, uśmiechnięta, zawsze uważnie słuchała każdego. Tak było też podczas jednego z ostatnich wydarzeń. Aktorka Ewa Gorzelak, szefowa fundacji "Nasze dzieci...

 • Ewa Błaszczyk wciąż walczy o córkę

  Mija dziewiąty rok od momentu, gdy córka aktorki Ewy Błaszczyk , 5-letnia wtedy Ola zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę, z której do tej pory się nie obudziła. Pani Ewa wciąż walczy o jej zdrowie.

Wideo na temat: ewa blaszczyk ola wypadek
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij