• Informacje na temat:

  ewa braunek córka

Artykuły na temat: ewa braunek córka
 • Zdrada, rozwód i dwa śluby

  Ekipa serialu "Życie nad rozlewiskiem 2" od wtorku pracuje na Mazurach, gdzie w okolicach Ostródy powstają zdjęcia do czwartej serii opowieści o Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), jej matki Basi (Małgorzata Braunek) i córki Marysi (Olga Frycz). Jako pierwsi zdradzamy, co spotka bohaterki serialu.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Ostatnia wielka impreza nad rozlewiskiem

  ...- Co to za rozlewisko bez Pauli, Elwiry, Oresta i Karolaków - powie Małgosia (Joanna Brodzik), kiedy dowie się, że większość jej przyjaciół zamierza na zawsze wyjechać z Mazur tuż po ślubie Basi i Tomasza (Małgorzata Braunek i Jerzy Schejbal) oraz Ewy i Henryka (Maria Pakulnis i Wojciech Droszczyński).

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • Wszystko ma duszę

  Oleńka Billewiczówna i Izabela Łęcka, bohaterki, które zagrała Małgorzata Braunek w latach 70., to istoty bardzo delikatne. - Teraz jednak nadeszła era kobiet silnych i niezależnych - mówi aktorka. Takich jak Barbara, za którą została nominowana do Telekamery Tele Tygodnia 2011.

 • Aktorzy z medalami Gloria Artis

  Reżyserka Dorota Kędzierzawska, scenarzysta Allan Starski i aktorka Małgorzata Braunek znaleźli się wśród uhonorowanych przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego Złotymi Medalami Gloria Artis. Uroczystość odbyła się w piątek, 11 kwietnia, w siedzibie resortu.

 • Najlepsza aktorka telewizyjna!

  Małgorzata Braunek, czyli Basia Jabłonowska z "Życia nad rozlewiskiem", uznana została za najlepszą polską aktorkę telewizyjną 2010 roku. Nagrodę - statuetkę Wiktora - wręczył jej na uroczystej gali Daniel Olbrychski.

 • Spotkanie z gwiazdami serialu

  2 grudnia na antenie TVP1 pojawi się serial "Nad rozlewiskiem" - kontynuacja "Życia nad rozlewiskiem" i jednocześnie ostatnia część mazurskiej sagi. We wtorek, 13 listopada, gwiazdy serialu spotkały się z dziennikarzami na konferencji prasowej i pokazie 1. odcinka opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych.

 • Niezapomniane śluby i rozwody nad rozlewiskiem

  W finałowym odcinku 4. serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" miłość i wierność aż po grób przysięgli sobie: Basia Jabłonowska i Tomasz Zawoja (Małgorzata Braunek i Jerzy Schejbal) oraz Ewa Sztern(...) i wszyscy przyjaciele oraz urzędnik Stanu Cywilnego, w którego gościnnie wcielił się Robert Janowski. Radość i podniosłość chwili zakłócił jednak państwu młodym i ich gościom niespodziewany wypadek...

 • Gwiazdy w "Domu nad rozlewiskiem"

  Gwiazdorska obsada, wielkie emocje i moc niespodzianek. Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Olga Frycz, Piotr Grabowski i Jerzy Schejbal spotkali się na planie serial u "Dom nad rozlewiskiem". Historia kobiety, która zaczyna żyć według własnej recepty, ma szansę stać się przebojem tegorocznej jesieni.

Wideo na temat: ewa braunek córka
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...