• Informacje na temat:

  ewa bukowska romans

Artykuły na temat: ewa bukowska romans
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Prawdziwa miłość czy przelotny romans?

  Niemal wszystkie bohaterki 6. serii mazurskiej sagi będą musiały odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto dla przelotnego romansu i ekscytującej przygody rezygnować z prawdziwej miłości. Czy dokonają właściwego wyboru?

 • Maciej Musiał: Mój serialowy romans jest trochę rozbuchany

  Serialowy Tomasz Boski, grany przez Macieja Musiała, w 6. sezonie "rodzinki.pl" będzie miał romans z rówieśniczką swojej mamy, którą zagra Ewa Bukowska. Wątek już jest szeroko komentowany w sieci i wzbudza kontrowersje.

 • "rodzinka.pl": Romans Tomka wzbudza sensację

  Serialowy Tomasz Boski, grany przez Macieja Musiała, w 6. sezonie "Rodzinki.pl" będzie miał romans z rówieśniczką swojej mamy, którą zagra Ewa Bukowska. Wątek już jest szeroko komentowany w sieci i wzbudza kontrowersje. Aktor przyznaje, że był zaskoczony śmiałym wątkiem, jednak prywatnie różnica wieku nie ma dla niego znaczenia, jeśli w grę wchodzi prawdziwa miłość.

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • Bukowscy pokłócili się o Herbuś

  Ewa (46 l.) i Marek (43 l.) Bukowscy wydawali się idealnym małżeństwem. Co się stało?

 • Ewa Bukowska: Matka, żona i kochanka

  Dlaczego Laura szuka szczęścia u boku bogatego kochanka? Przecież ma wspaniałą rodzinę! Jej postępowanie budzi oburzenie widzów, ale nie odtwórczyni tej roli. - Ona czuje się samotna i niespełniona - Ewa Bukowska broni swojej bohaterki w serialu "Galeria".

 • Andrzej ma dziecko!

  W 963. odcinku "M jak miłość" pojawi się dwoje nowych bohaterów. Piękna brunetka - Edyta (w tej roli: Ewa Bukowska) - okaże się dawną kochanką Andrzeja... i matką jego nieślubnego dziecka!

 • Na dobre i na złe

  ...namiętny romans. Dawcami organów mają zostać ich małżonkowie, nieświadomi, że są zdradzani. Serial obyczajowy, 48 min, Polska, 2016 Reżyseria: Grzegorz Lewandowski Scenariusz: Ewa Popiołek, Marcin(...). Stanisławski), Piotr Garlicki (Tretter), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Marek Bukowski (dr Gawryło), Tomasz Nosiński (Filip), Dorota Piasecka (Patrycja), Mariusz Ochociński (Michał), Ilona Lewandowska...

 • Namiętność w środku zimy

  W życiu Marty i Andrzeja nastąpi prawdziwa rewolucja, za sprawą pięknej Edyty ( Ewa Bukowska, znana z serialu "Galeria"). Dawna kochanka, a także przyjaciółka rodziny, po latach milczenia skontaktuje(...) Hubert Zduniak - prywatnie syn Dominiki Ostałowskiej. Z kolei Paweł pozna w pracy seksowną Izę (Sandra Staniszewska)... I nawiąże z dziewczyną gorący romans! W tajemnicy przed kolegami, oboje będą...

 • Hity na jesień 2014

  ...bezpieczeństwa nie wtajemniczy w to swojej ukochanej Agnieszki (Magdalena Walach). Efekt? Olszewska zacznie podejrzewać go o romans i śledzić. Któregoś dnia zobaczy go z piękną blondynką. Zazdrość(...) straciła pracę. Jest w tarapatach. Ale ma też zmysł obserwacji, ostry język i znajomość życia. Wykorzysta te atuty, gdy niespodziewanie wkroczy do świata prawników. Połączy tych, którzy potrzebują pomocy...

Wideo na temat: ewa bukowska romans
 • Maciej Musiał: Mój serialowy romans jest trochę rozbuchany

  Serialowy Tomasz Boski, grany przez Macieja Musiała, w 6. sezonie „rodzinki.pl” będzie miał romans z rówieśniczką swojej mamy, którą zagra Ewa Bukowska.

 • Maciek Musiał od zawsze miał słabość do starszych kobiet?!

  Romans Maćka Musiała ze starszą o 10 lat Agnieszką Więdłochą nie jest już tajemnicą. Co ciekawe, jego serialowy bohater w "Rodzince.pl" również niebawem zadurzy się w koleżance mamy (w tej roli 48-letnia Ewa Bukowska). Okazuje się, że do starszych ciągnęło go już od małego... W rozmowie z "Pytaniem na śniadanie" celebryta opowiedział o swoim pierwszym zauroczeniu… przedszkolanką. "Zawsze chodziła