• Informacje na temat:

  ewa buta

Artykuły na temat: ewa buta
 • Ewa Minge wpadła w szał! Zbulwersowało ją to, co zobaczyła!

  Ewa Minge (52 l.) postanowiła zwrócić uwagę Adamowi Darskiemu (Nergal) (42 l.), po tym, jak zobaczyła, co zrobił z obrazem Matki Boskiej. Gwiazda nie kryje oburzenia zachowaniem piosenkarza i uważa, że obraził on uczucia religijne wielu osób. Projektantka rzuciła Nergalowi wyzwanie. Nie zgadniecie jakie!

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Ewa Gawryluk wiecznie młoda

  Po Ewie Gawryluk (45 l.), aktorce znanej m.in. z "Na Wspólnej", nie widać upływu czasu. Na warszawskiej prezentacji nowej kolekcji torebek i butów znanej marki prezentowała się doskonale.

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • "Komisarz Alex": Znane gwiazdy wplątane w morderstwo pary nastolatków?

  ...kości i czaszka należały do zaginionego trzy lata wcześniej siedemnastolatka - syna milionerów, właścicieli dużej firmy deweloperskiej. Górski i Alex odwiedzą Sadowskich (Ewa Gawryluk i Jacek(...) Rafalskiego z "Klanu", role Zofii i Ryszarda Sadowskich nie są pierwszymi, jakie zagrali w serialu o Aleksie i jego przyjaciołach. Oboje pojawili się już w "Komisarzu Aleksie" w 2014 roku - Ewa...

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • „Komisarz Alex”: Orlicz uratuje życie... Aleksowi!

  Michał (Antoni Pawlicki) i Ewa (Agnieszka Więdłocha) już podczas swego pierwszego wspólnego śledztwa narażą się na wielkie niebezpieczeństwo, chcąc zastawić pułapkę na mordercę zakochanej pary znalezionej w parku z kulkami w głowach!

 • Przyziemna praca? Wstyd i strata czasu

  Aktorka chętnie chwali się swoją imponującą kolekcją ubrań i butów we wszystkich barwach tęczy. Także jej serialowa bohaterka to kolorowy ptak, z którym trudno się nudzić. Ostatnio wpada w szał z powodu nowego zajęcia swojego męża.

 • Przyziemna praca? Wstyd i strata czasu

  ...lubią ją widzowie, bo wzbudza radość i uśmiech. Z Małgorzatą Potocką rozmawiała Ewa Pokrywa.

 • Szejbal w szpilkach na Giewoncie

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serial u komediowo-obyczajowego "Szpilki na Giewoncie", w reżyserii Roberta Wichrowskiego. Główną bohaterkę, 29-letnia Ewę pochodzącą z Warszawy, gra Magda Schejbal.

Zdjęcia na temat: ewa buta
Wideo na temat: ewa buta
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: ewa buta