• Informacje na temat:

  ewa farna pierwszy chłopak

Artykuły na temat: ewa farna pierwszy chłopak
 • Ewa Farna: Mój chłopak zdradził mnie z gwiazdą porno

  Ewa Farna (20 l.), choć jest szczęśliwie zakochana, posmakowała już zdrady. Jej pierwszy chłopak zdradził ją z aktorką filmów dla dorosłych...

 • Z kim sypia Ewa Farna?

  - Jeśli ktoś chce wiedzieć, z kim sypiam, to odpowiadam: albo z rodzicami, albo z misiem pluszowym - mówi Ewa Farna w rozmowie z INTERIA.PL. Młoda wokalistka zżyma się na tabloidy i paparazzi, którzy chcą "dobrać się" do jej życia prywatnego.

 • Ewa Farna pierwszy raz o romansie z Czesławem: Wyjeżdżamy razem...

  Od kilku tygodni media spekulują, że Ewa Farna (20 l.) i Czesław Mozil (34 l.) mają romans. Podejrzenia pojawiły się po tym, jak fotoreporterzy przyłapali ich na wspólnej kolacji w Zabrzu.

 • Opole 2012: Nowy rozdział?

  49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej startuje w piątek (1 czerwca) oczywiście w Opolu. Władzom TVP zależało, by odświeżyć formułę wielokrotnie w ostatnich latach krytykowanej imprezy. Czy to się uda?

 • Kinga Rusin szokuje zachowaniem! Takiej jej nie widzieliście!

  Kinga Rusin (48 l.) pojawiła się na warszawskim koncercie Taco Hemingwaya (29 l.) i Dawida Podsiadły (26 l.). Co ciekawe, pierwszy raz wypowiedziała się na temat swojego przyszłego zięcia Filipa.

 • Ewa Farna, 15-latka rodem z czeskiego Zaolzia, zwyciężyła w konkursie na "Polski Hit Lata 2009", zorganizowanym w piątek podczas pierwszego dnia Sopot Hit Festiwal 2009.

 • ...skonfliktowana z dyrektorem placówki i według niego w ten sposób chciała się na nim zemścić.  Małżonkowie odpierają zarzuty - twierdzą, że są niewinni. Czytaj dalej na następnej stronie Ewa Farna(...) Dąbrowska (35 l.) rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek i udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Gwiazda po raz pierwszy opowiedziała o rozstaniu ze swoim...

 • Z natury domatorka

  Przed nami finał trzeciej edycji "Bitwy na głosy", w którym zmierzą się Andrzej Piaseczny i Ewa Farna. Ta ostatnia to w domu "cicha woda", która na scenie brzegi rwie?

 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  ...(Jerzy Kamas). Kosmopolityczna prowincja Również nad Strawą powstał w 1970 roku serial "Doktor Ewa" - pierwszy polski serial obyczajowy o tematyce medycznej. Dziewięcioodcinkowa produkcja(...)- "Doktor Ewa" (1970), pierwszy polski serial obyczajowy o tematyce medycznej, w całości wyreżyserowany przez Henryka Klubę. 9 -odcinkowa opowieść o młodej lekarce, która rezygnując z kariery...

 • "X Factor": "Jedna wielka tragedia" poza programem

  Pierwszy odcinek "X Factor" na żywo toczył się w cieniu zmiany zasad w dogrywce. Producenci w ostatniej chwili wycofali się z przyznania Kubie Wojewódzkiemu podwójnego głosu.