• Informacje na temat:

  ewa farna rozstała się

Artykuły na temat: ewa farna rozstała się
 • Ewa Farna: Ukochany wkrótce jej się oświadczy?!

  ...odpocząć, a także pozwiedzać. Jak udało się dowiedzieć "Faktowi", niewykluczone, że z podróży wrócą już jako narzeczeni! "Martin jest pewien, że Ewa to ta jedyna. Opowiadał od jakiegoś czasu, że jest(...)Piosenkarka jest zakochana w swoim partnerze od ponad dwóch lat. Jakiś czas temu krążyły plotki, że para przechodzi poważny kryzys i niewykluczone, że podejmą decyzję o rozstaniu. Teraz okazuje się...

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Ewa Farna kończy współpracę z mężem Mlynkovej!

  Ewa Farna (22 l.) podjęła decyzję, że nie chce już dłużej zatrudniać Leszka Wronki, który przez lata był jej agentem w Czechach. Co się stało?

 • Vision: Tomek Lubert wziął wokalistę z boysbandu

  Znany z boysbandu Looking4 i występów w "The Voice of Poland" Sylwester Ruszkowski został wokalistą nowego zespołu Tomka Luberta - Vision.

 • Ewa Farna pospieszyła Lisowskiej z pomocą. Znajdzie jej faceta?

  Ewelina Lisowska (24 l.) zraziła się do facetów, ale mimo to liczy, że jeszcze kiedyś szczęśliwie się zakocha. Niespodziewanie pomocną dłoń podobno wyciągnęła do niej Ewa Farna (22 l.), która za punkt honoru miała sobie postawić to, aby znaleźć koleżance partnera.

 • Tomek Lubert z miłości do muzyki

  17 czerwca ukaże się solowa płyta Tomka Luberta, gitarzysty i kompozytora znanego z zespołów Volver, Virgin i Video.

 • Ewa Farna zwolniła stylistkę. Efekt?

  Ewa Farna (20 l.) po kilku wpadkach modowych w "X Factorze" zdecydowała rozstać się ze swoją stylistką.

 • "X Factor": Dziś wielki finał!

  W sobotę (31 maja) późnym wieczorem poznamy laureata czwartej edycji "X Factor".

 • Ewa Farna opowiedziała o byłym chłopaku: "Kłamał mi prosto w oczy"

  Ewa Farna (22 l.) w jednym z telewizyjnych programów opowiedziała o krzywdzie, która niegdyś ją spotkała. Były partner oszukiwał ją i zdradzał z gwiazdą porno!

 • Halina Mlynkova martwi się o syna. Jak sobie poradzi?

  Halina Mlynkova (39 l.) kilka miesięcy temu wyjechała do Pragi. Nowe życie nie jest jednak sielanką. Zwłaszcza, jeśli chodzi o syna kobiety, który bardzo przeżył przeprowadzkę. Wokalistka bardzo się o niego martwi. Wcale nie jest łatwo nastoletniemu chłopcu zaczynać wszystko od początku.

Wideo na temat: ewa farna rozstała się
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.