• Informacje na temat:

  ewa gawor

Artykuły na temat: ewa gawor
 • Wielka premiera filmu o wojnie i miłości

  ...partnerką, Ewa Wencel, czyli Helena z "Czasu honoru", Ewa Wiśniewska, czyli niezapomniana dr Ewa Lipska z "Doktor Ewy", Magdalena Smalara, czyli Kinga Gawor z "Samego życia", Maja Hirsch, czyli Magda...

 • Kuba Wojewódzki: "X Factor" przechodzi do historii

  Juror programu "X Factor" ogłosił, że po czterech edycjach program schodzi z anteny. Na razie nie ma oficjalnego komentarza na ten temat.

 • Szatan wcielony dla jednych, wybitny artysta dla drugich, czyli Marilyn Manson, szybko dowiedział się o próbach odwołania jego występu w Warszawie, przez władze gminy Centrum. Postanowił więc rozwiać obawy radnych i osobiście zaprosił panią Ewę Gawor, szefową biura bezpieczeństwa gminy Centrum, na jeden ze swych wcześniejszych koncertów oraz na... kolację.

 • Zapowiedziany na 13 lutego koncert Marilyn Mansona na warszawskim Torwarze może się nie odbyć. Zorganizowaniu imprezy sprzeciwiają się bowiem stołeczni politycy. Jak donosi środowa "Gazeta Stołeczna" - a informacje te potwierdziła także agencja koncertowa Odyssey, organizator imprezy - główną przeciwniczką koncertu jest Ewa Gawor, szefowa biura bezpieczeństwa gminy Centrum. Twierdzi, że Manson

 • Czwarta edycja "X Factor" wystartowała!

  W sobotę, 1 marca, wyemitowano pierwszy odcinek czwartej edycji programu "X Factor". W roli jurorki tego show zadebiutowała 20-letnia Ewa Farna.

 • Pierwszy koncert grupy Marilyn Manson w Polsce przeszedł już do historii. Wbrew obawom wojewody mazowieckiego Antoniego Pietkiewicza, radnej Ewy Gawor i wielu polityków z prawej strony rodzimej sceny politycznej, na warszawskim Torwarze obyło się bez ekscesów.

 • Wciąż nierozstrzygnięte są losy zaplanowanego na 13 lutego w Warszawie koncertu amerykańskiej grupy Marilyn Manson. Zgody na jego organizację nie wydały jak dotąd stołeczne władze. Zwłokę w jej podjęciu argumentują tym, że nie otrzymali pozytywnej opinii na temat imprezy od Wojewódzkiej Straży Pożarnej.

 • Rzeźnia w "X Factor"

  Do piętnastki najlepszych uczestników trzeciej serii "X Factor" zakwalifikowało się małżeństwo: Grzegorz i Maja Hyży! To historia bez precedensu w polskiej edycji programu.

 • "X Factor": Mamy komplet finalistów!

  Diana John i Marta Ławska, które zrobiły furorę na castingach, decyzją Kuby Wojewódzkiego odpadły z programu "X Factor". Showman długo droczył się z rewelacyjną Mają Hyży, ale ostatecznie przekazał jej swój pozytywny werdykt, a ta rzuciła mu się w ramiona.

 • Debiut Agaty Dziarmagowskiej. Jajecznicy nigdy dość

  W ciągu 12 lat, które upłynęły od debiutu płytowego Alicji Janosz, nikt się niczego nie nauczył. Najnowsze single bohaterów telewizyjnych konkursów są przerażająco słabe, a w najlepszym wypadku nijakie.

Wideo na temat: ewa gawor
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: ewa gawor