• Informacje na temat:

  ewa gawryluk na planie

Artykuły na temat: ewa gawryluk na planie
 • "Na Wspólnej": Ewa Gawryluk zdradza, jak być piękną i młodą

  Ewa Gawryluk, czyli Ewa z „Na Wspólnej”, uważa, że najlepszy sposób na urodę to... zachowanie harmonii między pracą a życiem osobistym.

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Zabrał córkę na plan "rodzinki.pl"

  ...! Marysia jest oczkiem w głowie Waldemara Błaszczyka. Kiedy przyszła na świat, a był przy żonie w chwili, gdy rodziła córkę, wprost oszalał na jej punkcie. Ewa Gawryluk twierdzi, że jest doskonałym(...)... - mówiła Ewa w wywiadzie. Waldemar Błaszczyk i Ewa Gawryluk są jedną z najszczęśliwszych w Polsce aktorskich par. - Pamiętamy, że małżeństwo nie jest kapciem, który leży w kącie i będzie tam leżał zawsze...

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • "Pierwsza miłość": Zawsze jest dobry czas, żeby się zakochać!

  Ewa Gawryluk, czyli Ewa z „Pierwszej miłości”, opowiada, czym różni się uczucie łączące młodych ludzi od tego, jak przeżywają to dojrzalsi zakochani. Wyjaśnia także, dlaczego lepiej wręczyć klucze do mieszkania niż pierścionek zaręczynowy.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Pierwsza miłość": Nowa bohaterka odbije faceta Marysi?

  Fani kojarzą ją z „Na Wspólnej”, ale wkrótce Ewa Gawryluk zaskoczy nas nowym wcieleniem. Tym razem w... „Pierwszej miłości”.

 • Janusz Chabior: Mam swój kodeks

  Osoby, które widziały go w "Disco Polo", wiedzą że jest uroczy nawet gdy klnie. W "Służbach specjalnych" gra zabójcę, a jednak... nie sposób nie ulec jego wdziękowi! Co więc sprawia, że coraz częściej padają słowa: "Chabior coś w sobie ma"?

 • "Na Wspólnej": Naiwność ma swoją cenę

  ...- W życiu Ewy co rusz zdarza się zawód miłosny lub inna historia, która każe zaczynać wszystko od nowa - mówi o swojej bohaterce Ewa Gawryluk. Cieszy się, że jej samej udało się zaznać więcej stabilizacji i bezpieczeństwa.

 • Ewa Gawryluk: Naiwność ma swoją cenę

  W jej życiu co rusz zdarza się zawód miłosny lub inna historia, która każe zaczynać wszystko od nowa - mówi o swojej bohaterce Ewa Gawryluk. Cieszy się, że jej samej udało się zaznać więcej stabilizacji i bezpieczeństwa.

Zdjęcia na temat: ewa gawryluk na planie