• Informacje na temat:

  ewa gorzelak

Artykuły na temat: ewa gorzelak
 • Ewa Gorzelak poświęciła karierę, by walczyć o życie synka!

  Ewa Gorzelak (40 l.) wraca do rodzinnej tragedii...

 • Ewa Gorzelak: Największa wygrana w życiu

  Zwycięstwo nad chorobą synka to jej największa wygrana w życiu. Zmieniło wszystko.

 • Ewa Gorzelak zrezygnowała z kariery aktorskiej, by ratować synka! "Umierał mi na rękach"

  Kiedy półtoraroczny Rysio trafił do kliniki onkologicznej, nie dawano mu szans na przeżycie. Ale Ewa Gorzelak (40 l.) modliła się o cud.

 • "Słodkie życie" Elżbiety Romanowskiej

  W marcu TVP rozpocznie emisję nowego serialu "Słodkie życie". W nagrywanym przy udziale publiczności sitcomie występują gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju i aktorzy komediowi - Mikołaj Cieślak, Ewa Gorzelak, Roberta Górski, Elżbieta Romanowska i Jerzy Łapiński.

 • Ewa Błaszczyk zdradza kulisy spotkania z Agatą Dudą. Jest pełna nadziei

  ...odwiedzała chore dzieci.  Nienagannie ubrana, uśmiechnięta, zawsze uważnie słuchała każdego. Tak było też podczas jednego z ostatnich wydarzeń. Aktorka Ewa Gorzelak, szefowa fundacji "Nasze dzieci(...)W życiu Agaty Dudy (43 l.) sporo się zmieniło, gdy jej mąż został prezydentem Polski.  Teraz odbywa sporo oficjalnych spotkań.  O jednym z nich opowiedziała aktorka Ewa Błaszczyk (60

 • "Słodkie życie": Zagorzały katolik i umiarkowana feministka

  Już 1 stycznia na antenie TVP 1 zostanie wyemitowany pilotażowy odcinek nowego serialu - "Słodkie życie". Spotkanie dwóch wyrazistych postaci z Kabaretu Moralnego Niepokoju z wybitnymi aktorami komediowymi, zabierze widzów w świat rozrywki i dobrego humoru.

 • Ogród Ewy Gorzelak: Zielony plac zabaw

  ...bujna - przyznaje pani Ewa. Zazwyczaj bowiem w ogrodzie bawią się synowie aktorki: 11-letni Franek i 9-letni Rysio. Drewniany domek, huśtawki, zjeżdżalnia, trampolina, drabinki, piłki... Ten ogród to(...), różowe i amarantowe surfinie, dalie oraz bratki. Podlewanie kwiatów to zajęcie, któremu właścicielka ogrodu oddaje się z ochotą. Trawnik nawadniany jest automatycznie, a kosi go mąż pani Ewy, Zbigniew...

 • Zostaną mamami w tym roku!

  Nadszedł prawdziwy baby-boom! Aktorki i piosenkarki z dumą pokazują swoje ciążowe brzuszki i zapewniają, że zrobią wszystko, by połączyć obowiązki macierzyńskie i zawodowe.

 • „Ojciec Mateusz”: Babcia rusza do akcji!

  Niespodziewanie na plebanię przyjeżdża z Krakowa koleżanka Natalii, Anna Jawor (Ewa Gorzelak). Natalia (Kinga Preis) zauważa, że Anna ma jakiś problem. Zapłakana kobieta pokazuje Natalii zdjęcia, na których jej mąż Robert całuje się z Julią Wrońską.

 • Zaskakująca para w "M jak..."

  Michał Łagoda (Paweł Okraska) - przystojny, bogaty, inteligentny. Producenci serial u "M jak miłość" zapowiadają, że w najbliższym czasie Łagoda wzbudzi jeszcze więcej kontrowersji, niż do tej pory.

Zdjęcia na temat: ewa gorzelak
Wideo na temat: ewa gorzelak
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: ewa gorzelak