• Informacje na temat:

  ewa jacyków

Artykuły na temat: ewa jacyków
 • Jacyków: Z seksem u mnie szału nie ma

  Tomek Jacyków nigdy nie ukrywał swojej orientacji seksualnej. Gdy była ona przedmiotem ostrych drwin, myślał nawet o emigracji...

 • 7 tysięcy za sukienkę od Ewy Szabatin!

  Tancerka, która nigdy nie miała nic wspólnego z projektowaniem mody, żąda za ubrania ze swojej nowej kolekcji nawet 7 tysięcy złotych! Cenami zszokowany jest sam Tomek Jacyków.

 • ..."Od dwóch lat korzystam z zastrzyków botoksowych" - przyznaje z dumą Ewa Kuklińska (57 l.).

 • Zakochana Anna Guzik

  Nie tylko Ewa Drzyzga zaskoczyła podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN. Anna Guzik , wcielająca się w serial u "Na Wspólnej" w postać Żanety, również zachwyciła nowym, dziewczęcym wizerunkiem.

 • Minge atakuje Jacykowa

  Tomasza Jacykowa nienawidzi połowa znanych osób. Jest bezczelny, bezpośredni, publicznie krytykuje, wyszydza, obśmiewa. Do wrogów znanego stylisty dołączyła również projektantka mody - Ewa Minge(...) z tym panem jednym środkiem lokomocji" - grzmiała Ewa Minge. Stylista próbował się bronić, niestety nie miał zbyt wielu argumentów na odparcie ataku. Poszedł więc po linii najmniejszego oporu: "Ta pani...

 • Viva Comet: Tomasz Jacyków z czerwonego dywanu

  Już ponad trzy miliony głosów oddano w plebiscycie Viva Comet. Gala rozdania nagród odbędzie się w najbliższy czwartek (23 lutego) w Warszawie.

 • Viva Comet: Doda w lektyce

  W czwartek (23 lutego) wieczorem Viva Polska po raz piąty przyznała nagrody Viva Comet 2012. Fani muzyki mogli zobaczyć całą galaktykę polskich gwiazd, zarówno na czerwonym dywanie, jak i na scenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Zwycięzcami okazali się Ewa Farna, Video i Wojtek Łuszczykiewicz, Edyta Górniak, Doda, Sylwia Grzeszczak oraz Honorata Skarbek "Honey".

 • Viva Comet: Ponad 3 mln głosów!

  W czwartek wieczorem (23 lutego) poznamy laureatów piątej edycji Viva Comet. Gala z udziałem licznych gwiazd odbędzie się w warszawskim Centrum EXPO XXI.

Wideo na temat: ewa jacyków
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: ewa jacyków