• Informacje na temat:

  ewa kaim

Artykuły na temat: ewa kaim
 • Idealna figura? Ma ją Monica Belucci!

  ...- Ważne, co się ma w głowie, sercu, czym się emanuje od środka. Wygląd jest dla mnie sprawą drugorzędną - mówi Ewa Kaim, czyli Bożena z serialu "2 XL", choć przyznaje, że najpiękniejsze są kobiece kształty włoskiej aktorki.

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Brak czasu bywa zbawienny

  Ciepła, dobra i niezwykle rozsądna. Dla Kasi Baran, którą Ewa Kaim gra w serialu, rodzina jest najważniejsza. Prywatnie aktorka też najbardziej ceni sobie czas spędzany z najbliższymi.

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Hotel 52

  W hotelu zatrzymuje się tracąca popularność gwiazda fitness i promotorka zdrowego stylu życia - Ina Borucka (gościnnie: Ewa Kaim). W trakcie wywiadu telewizyjnego...

 • Ewa Kaim: Najlepszą figurę ma Monica Bellucci

  - Ważne, co się ma w głowie, sercu, czym się emanuje od środka. Wygląd jest dla mnie sprawą drugorzędną - mówi Ewa Kaim, choć przyznaje, że najpiękniejsze są kobiece kształty włoskiej aktorki.

 • Anna pogodzi się z przeszłością

  Choć zdjęcia do "Majki" dobiegły końca, Ewa Kaim nie zamierza spocząć na laurach. Serialową Annę Olkowicz będzie można oglądać na deskach krakowskiego Teatru Starego.

 • Ma ciągłe problemy z "Majką"

  Rola Anny, matki głównej bohaterki w serialu "Majka" , to dla Ewy Kaim pierwsza przygoda z telenowelą. "Na planie nie można się nudzić" - przyznaje.

 • Co z tą miłością?

  Od dłuższego już czasu mecenas Kotowski (Grzegorz Mieczarek) stara się o względy Anny Olkowicz (Ewa Kaim). Ta jednak będzie wyjątkowo oporna na czar swojego wielbiciela. Czy bohater da w końcu za wygraną?

 • Znani aktorzy w niezależnym filmie

  Krzysztof Globisz, Ewa Kaim i Jacek Romanowski dołączyli do obsady przygotowywanego właśnie filmu "Nędza", który wyreżyseruje Filip Rudnicki, młody twórca ze znanej krakowskiej grupy niezależnej - Butcher's Films.

Zdjęcia na temat: ewa kaim
Wideo na temat: ewa kaim
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: ewa kaim