• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk córka małgorzata

Artykuły na temat: ewa kasprzyk córka małgorzata
 • Ewa Kasprzyk: Czy może być już spokojna o córkę?

  Córka Ewy Kasprzyk (60 l.), Małgorzata (29 l.), przez lata zmagała się z depresją. Dziś może zapomnieć o demonach przeszłości i cieszyć się pasją do muzyki.

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • Ewa Kasprzyk jest wściekła! Edyta Górniak wykorzystała jej córkę?

  Córka aktorki Ewy Kasprzyk (58 l.), piosenkarka Małgorzata Bernatowicz (29 l.) nie ukrywa, że przez wiele lat zmagała się z depresją i miała problemy z relacjami z ludźmi. W uporaniu się z chorobą(...) się emocjonalnie. To oburzyło Ewę Kasprzyk. "Moja córka została w programie przedstawiona w taki sposób, by Edyta Górniak mogła poprawić sobie wizerunek!" - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium...

 • Mąż woli mieć ją na oku

  Przez ostatnie dziesięć Ewa Kasprzyk i jej mąż wiedli życie w miastach oddalonych od siebie o 350 km. Aktorka mieszkała i pracowała w Warszawie, a jej mąż, który jest inżynierem budowy okrętów, w Gdyni.

 • "Blondynka": Ewa Kasprzyk nigdy nie będzie babcią na emeryturze!

  Ewa Kasprzyk, czyli Izabela Rychter z „Blondynki”, twierdzi, że będzie bardzo szczęśliwa, gdy jej córka Małgosia zostanie mamą. - Na razie za wnuczka robi mój piesek, ale wierzę, że dożyję prawdziwych wnuków – żartuje aktorka.

 • Ewy Kasprzyk: Miłość bez ości

  Aktorka Ewa Kasprzyk odkryła przed fanami tajemnice swojego życia i kariery. 25 września na rynku wydawniczym ukaże się biografia artystki "MIŁ.OŚĆ". Kasprzyk napisała tę książkę wraz z dziennikarzem Maciejem Kędziakiem.

 • Córka Ewy Kasprzyk w końcu wychodzi z cienia sławnej matki

  Jako córka "tej" Ewy Kasprzyk nigdy nie miała łatwo. Nie radziła sobie z popularnością mamy, nie umiała też zmierzyć się z jej dominującą osobowością. Było tak źle, że chciała nawet zerwać kontakty i zniknąć z jej życia. - Klimat, jaki panował w pomieszczeniu, w którym razem przebywałyśmy, można porównać tylko do laski dynamitu z zapalonym lontem - mówi Ewa Kasprzyk. Małgorzata chciała dokonać...

 • Ewa Kasprzyk: Z mężem na odległość

  Wiele razy miała w życiu "pod górkę". Ale nie poddawała się. I... zamieniała to w sukces.

 • Córka Ewy Kasprzyk odpadła z "The Voice of Poland" przez chorobę?

  Ewa Kasprzyk uważa, że jej córka Małgorzata Bernatowicz (28 l.) nie może rozwinąć skrzydeł jako wokalistka przez swoją chorobę. Aktorka postanowiła zrobić wszystko, by dodać dziecku otuchy!

 • "Cześć Tereska" zwycięża w Gdyni

  W sobotę wieczorem, 15 września, w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia XXVI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej imprezy okazał się wstrząsający obraz Roberta Glińskiego "Cześć Tereska". Film otrzymał aż trzy nagrody, w tym: Złote Lwy za najlepszy film, nagrodę dziennikarzy akredytowanych przy festiwalu oraz zdobył największe uznanie wśród publiczności, która przyznała mu nagrodę Złotego Klakiera.