• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk na plaży

Artykuły na temat: ewa kasprzyk na plaży
 • Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów...

  Już za kilka dni rozpocznie się 18. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku na słynnym deptaku i na plaży spotkać będzie można wyjątkowo dużo znanych z seriali aktorek i aktorów. Sprawdźcie, kto wybiera się do Międzyzdrojów...

 • Jak świętują gwiazdy?

  W gronie rodzinnym, na plaży lub na nartach - zobaczcie, jak spędzają święta polskie gwiazdy...

 • Spotkają się w Międzyzdrojach

  Ryszkowska. W pierwszym tygodniu lipca na deptaku i na plaży w Międzyzdrojach spotkać też będzie można m.in. Ewę Kasprzyk, czyli Marię Strzelecką z "Przyjaciółek", Martę Lipińską, czyli Michałową...

 • Kto w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach?

  Janusz Zaorski, Jerzy Satanowski, Hanna Banaszak, Marta Lipińska, Emilian Kamiński, Edward Linde Lubaszenko, Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Jan Wołek, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny i Antoni Pawlicki odsłonili w piątek, 5 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów

  Już w środę, 3 lipca, rozpocznie się 18. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku na słynnym deptaku i na plaży spotkać będzie można wyjątkowo dużo znanych z seriali aktorek i aktorów. Sprawdźcie, kto wybiera się do Międzyzdrojów.

 • Gala Gwiazd w Międzyzdrojach

  Plenerowe pokazy filmów w plażowej scenerii, koncerty i spektakle, a także spotkania z gwiazdami filmu, teatru i najpopularniejszych telewizyjnych seriali oraz wakacyjna szkoła tańca - to propozycje tegorocznej Gali Gwiazd Międzyzdroje 2008. Weźmie w niej udział około stu artystów, w tym Iwona Pavlović, która w ramach imprezy poprowadzi kura tańca.

Zdjęcia na temat: ewa kasprzyk na plaży
Dyskusje na temat: ewa kasprzyk na plaży
 • Re: Ewa Kasprzyk kiedyś wstydziła się swoich piersi, dziś jest z nich dumna!

  To tak jak z tą rakietą w piasku na plaży: doszły dwie babcie, które szły plażą i jedna mówi do drugiej: Patrz Władzia jak miałam 20 lat to nie dawałam bo się bałam, jak miałam 30 to dawałam każdemu, jak miałam 60 to dawałam za pieniądze a teraz jak mam 80 i to na dziko rośnie to ja Q kucać nie mogę!