• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk na wakacjach

Artykuły na temat: ewa kasprzyk na wakacjach
 • Ewa Kasprzyk: Kogo i dlaczego straszyła prawnikiem?

  Ewa Kasprzyk (59 l.) postawiła na swoim!

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Ewa Kasprzyk najadła się strachu! Wszystko z powodu diagnozy lekarzy!

  Ewa Kasprzyk (59 l.) nigdy wcześniej o tym nie mówiła...

 • Ewa Kasprzyk: Lubię adrenalinę!

  Oprócz swojego zawodu uwielbia też sporty ekstremalne. Skok ze spadochronem czy wspinaczka to wyzwanie w sam raz dla niej. Dla miłośników jej talentu mamy dobrą wiadomość - Ewa Kasprzyk wciąż będzie zarządzała szpitalem w Leśnej Górze!

 • Ewa Kasprzyk poważnie zaangażowała się w relację z nowym przyjacielem?

  Ewa Kasprzyk (60 l.) niedawno została przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, aktorka tę znajomość traktuje bardzo poważnie. „Między nimi zaiskrzyło” – zdradza osoba z jej otoczenia.

 • Nowe polskie seriale

  Aż trzy nowe polskie seriale trafiły do jesiennej ramówki TVN. Obok "Pomocy domowej" i "Magdy M." na antenie pojawi się telenowela "Anioł Stróż", z Joanną Trzepiecińską i Wiktorem Zborowskim w głównych rolach.

 • Córka Ewy Kasprzyk odpadła z "The Voice of Poland" przez chorobę?

  Ewa Kasprzyk uważa, że jej córka Małgorzata Bernatowicz (28 l.) nie może rozwinąć skrzydeł jako wokalistka przez swoją chorobę. Aktorka postanowiła zrobić wszystko, by dodać dziecku otuchy!

 • Weekend przed telewizorem

  Weekendową ramówkę najpopularniejszych stacji telewizyjnych zdominowały w tym tygodniu programy rozrywkowe, ale na brak emocji nie powinni narzekać miłośnicy "męskiego kina". Aby zobaczyć swych ulubieńców, będą jednak musieli poczekać do późnych godzin wieczornych.

 • Ewa Kasprzyk: Wybaczyłam zdradę

  Ewa Kasprzyk o swoim małżeństwie z Jerzym mówi "weekendowe". On mieszka na Wybrzeżu, ona z córką w Warszawie. Zapytana, czy potrafiłaby wybaczyć zdradę, odpowiedziała: "Już wybaczyłam".

 • "Blondynka": Wojna w Majakach!

  W czwartej serii “Blondynki", która na antenę TVP1 trafi zaraz po wakacjach, poznamy nową bohaterkę - starostową Izabelę Rychter, w roli której zobaczymy znakomitą aktorkę Ewę Kasprzyk. Poznaj szczegóły!

Wideo na temat: ewa kasprzyk na wakacjach
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.