• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk w akcji

Artykuły na temat: ewa kasprzyk w akcji
 • To mit, że apetyt na seks zmniejsza się wraz z ukończeniem 50. roku życia - twierdzi Mariola Bojarska-Ferenc. Instruktorka fitness i znana aktorka Ewa Kasprzyk wzięły udział w kampanii Manifest 5.0. Chcemy całego życia!

 • "Medium": Okultyzm na dwie kamery

  Co przytrafiło się żółwiom z gdyńskiego oceanarium? Dlaczego Jerzy Stuhr nie chciał się wieszać po raz trzeci? Czy przez telefon da się wyleczyć ból kręgosłupa? Premiera zrekonstruowanego cyfrowo filmu Jacka Koprowicza "Medium" odbyła się 3 listopada w warszawskim kinie Kultura.

 • Ewa Kasprzyk chce do "Playboya"

  ...51-letnią Ewę Kasprzyk z pewnością można zaliczyć do grona tzw. kobiet z jajami. Aktorka lubi odważne żarty, co było widać wyraźnie w programie Kuby Wojewódzkiego z jej udziałem. Żartowała wtedy m.in., że nie założyła tego dnia majtek. Wizerunek kobiety wyzwolonej podtrzymuje na łamach "Super Expressu". Zapytana, czy wzięłaby udział w rozbieranej sesji dla "Playboya", mówi: "Nie mam problemu...

 • Ewa Kasprzyk w "Playboyu"?

  Ewa Kasprzyk (51 l.) gotowa jest rozebrać się dla popularnego miesięcznika dla panów.

 • "Blondynka": Pszczoła użądli Rychterową!

  Los ukarze nową starostę Majaków Izabelę Rychter (Ewa Kasprzyk) za próbę wywarcia nacisku na doktora Fusa (Krzysztof Gosztyła) i księdza Błażejczyka (Olaf Lubaszenko). Bezkompromisową urzędniczkę użądli pszczoła! Czy to ją czegoś nauczy?

 • Trwają zdjęcia do najnowszego serialu kryminalnego Polsatu "Prawo miasta". Kiedy pojawiliśmy się na planie, kilkunastoosobowa ekipa pracowała właśnie nad nad sceną z udziałem Weroniki Książkiewicz, Ewy Kasprzyk, Pawła Wilczaka oraz Radosława Pazury.

 • ​"M jak miłość": Janek w szpitalu! Co stanie się z Morawskim?

  Wiele wskazuje na to, że w "M jak miłość" znów będą miały miejsce nieoczekiwane zwroty akcji! Do sieci trafiło bowiem zdjęcie z planu, na którym widać, że Janek (Tomas Kollarik) trafi do szpitala! Czy to oznacza, że kolejny bohater pożegna się z życiem?

 • Życiowa rola Anny Seniuk?

  Film "Kanadyjskie sukienki" z Anną Seniuk, Ewą Kasprzyk, Zofią Czerwińską i Karoliną Dryzner w obsadzie trafi 1 lutego na ekrany kin. To osadzona w latach 80., inspirowana prawdziwymi losami historia wielopokoleniowej rodziny.

 • Gwiazdy na premierze farsy... cmentarnej!

  Ewa Kasprzyk, czyli Katarzyna, matka Jerzego z "Ja to mam szczęście!", gra główną rolę w nowym przedstawieniu warszawskiego Teatru Kwadrat. Premiera "Klubu cmentarnego" z jej udziałem odbyła się w piątek i przyciągnęła do teatru wiele znanych z seriali gwiazd!

 • Witkacy żyje!

  "Mistyfikacja" - długo oczekiwany, kontrowersyjny film o niezwykłym życiu i tajemniczej śmierci Witkacego - trafi na ekrany kin 19 marca. W rolach głównych zobaczymy Jerzego i Macieja Stuhrów oraz plejadę polskich gwiazd, m.in. Karolinę Gruszkę, Ewę Błaszczyk i Andrzeja Chyrę.

Wideo na temat: ewa kasprzyk w akcji
 • Ewa Kasprzyk namawia do seksu po 50.

  Aktorka w kampanii Manifest 5.0, której celem jest zachęcanie Polaków do wykonywania testów w kierunku HIV. Akcja skierowana jest przede wszystkim do osób po 50. roku życia, którym ma uświadomić, że HIV może dotknąć każdego, niezależnie od jego wieku, płci i statusu społecznego.

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

Dyskusje na temat: ewa kasprzyk w akcji
 • Re: 55-letnia Ewa Kasprzyk po raz kolejny...

  hmm... super babka...tylko brać i rwać....piekne piersi....zreszta mozna poogladac ją w akcji w polskiej kinematografi....pozdrawiam i zazdroszcze temu kochankowi...byle by dawal rade...

 • Re: 55-letnia Ewa Kasprzyk po raz kolejny...

  hmm... super babka...tylko brać i rwać....piekne piersi....zreszta mozna poogladac ją w akcji w polskiej kinematografi....pozdrawiam i zazdroszcze temu kochankowi...byle by dawal rade... to dobry aktor, więc da sobie radę, rozumiem, że roli mu zazdrościsz ;) Nie masz przypadkiem na imię Irek, koneserze? haha pozdrawiam