• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk zrozumiec kobiete

Artykuły na temat: ewa kasprzyk zrozumiec kobiete
 • Kasprzyk: Byłam jeszcze bardziej bezczelna

  Skonfliktowana z otoczeniem, trudna... "Nie wiem, skąd wzięła się taka opinia na mój temat. (...) Ludzie się mnie boją" - mówi aktorka Ewa Kasprzyk. Jaka jest naprawdę?

 • Kasprzyk skoczyła ze spadochronem

  ...53-letnia Ewa Kasprzyk , sprowokowana przez jednego z pułkowników lotnictwa, który wątpił w jej odwagę, zdecydowała się na skok ze spadochronem. Podczas lotu aktorka najbardziej martwiła się o... fryzurę.

 • "Nie rób scen": Anna Mucha chce zagrać... Violettę Villas!

  ...roli w swoim filmie - stwierdziła serialowa Magda Marszałek z "M jak miłość". Przypomnijmy, że jeden z największych przebojów z repertuaru Villas - "Oczy czarne" - Anna Mucha zaśpiewała w 2008 roku w półfinałowym odcinku 4. edycji programu "Jak oni śpiewają" i zrobiła to po mistrzowsku! Jedyną aktorką, która do tej pory miała okazję wcielić się w Violettę Villas jest Ewa Kasprzyk, czyli Maryla...

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...). Z jej życia niespodziewanie zniknie Janusz (Bartek Kasprzykowski), w którym tak bardzo była zakochana. Wiadomo nam, że wokół niej zacznie krążyć zamożny znawca sztuki. PREMIERA: 04.09 "M jak(...) Bukowski). Również dyrektor Żak (Ewa Kasprzyk) nie będzie mogła pogodzić się z faktem, że Tretter (Piotr Garlicki) jest zwykłym chirurgiem... Do szpitala wróci Zosia (Małgorzata Foremniak), ale bez męża...

 • Ibisz: "Zrozumieć kobietę"

  Krzysztof Ibisz postanowił zająć się teraz tematyką kobiecą. W swoim nowym programie "Zrozumieć kobietę" prowadzi rozmowy na temat związków i miłości.

 • Ewa Kasprzyk: Coś ekstremalnego

  Ewa Kasprzyk, sprowokowana przez pułkownika lotnictwa, który wątpił w odwagę aktorki, zdecydowała się na skok ze spadochronem. Podczas lotu artystka najbardziej martwiła się o...fryzurę.

 • Zrozumieć kobietę? Ibisz wśród pań!

  "Zrozumieć kobietę" to nowa, wiosenna propozycja Polsat Cafe. Po raz pierwszy do żeńskiej ekipy kanału dołącza mężczyzna - Krzysztof Ibisz. W czwartek naczelna stacji Jolanta Borowiec i gwiazdy Polsat Cafe zdradziły szczegóły wiosennej ramówki.

 • Krzysztof Ibisz i kobiety

  Choć Krzysztof Ibisz nie wierzy do końca w przyjaźń między kobietą, a mężczyzną, to z byłymi żonami jego relacje układają się idealnie. Uwielbia kobiety, a one otwierają przed nim drzwi do swoich prywatnych światów. Już drugi sezon Ibisz prowadzi program "Zrozumieć kobietę" .

Wideo na temat: ewa kasprzyk zrozumiec kobiete
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Siła kobiet

  Autorem tego niesłychanie plastycznego filmu jest artysta ukrywający się pod inicjałami Jr. – fotograf i jeden z najsłynniejszych obecnie twórców street-artu.