• Informacje na temat:

  ewa kowalczyk

Artykuły na temat: ewa kowalczyk
 • "Głęboka woda": Serial o... pomocy społecznej

  Marcin Dorociński, czyli Szymon Kowalczyk z "Bez tajemnic", i Katarzyna Maciąg, czyli Marta Łukasik ze "Szpilek na Giewoncie", to gwiazdy nowego polskiego serialu "Głęboka woda". Emisja pierwszego odcinka - 4 grudnia w Programie 2 TVP.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Pierwsza krew

  ...), Filip Kowalczyk (Marcel), Kamil Wodka (Nowy), Ewa Niemotko (Kalina), Robert Kalinowski (ochroniarz), Rafał Kaliński (chłopak), Luiza Stankiewicz (dziewczyna), Andrzej Olszewski (syn)

 • "Taniec z Gwiazdami" na ostatniej prostej! W piątek pary zatańczą po dwa tańce!

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wkracza na ostatnią prostą. W show pozostało już tylko 5 par, które w najbliższy piątek zatańczą po raz pierwszy w tej edycji po dwa tańce indywidualne.

 • W rytmie serca

  Maria coraz bliżej zaprzyjaźnia się z Piotrem, a doktor Żmuda poznaje przypadkiem sympatyczną Helenę. Z kolei Agnieszka ostro sprzecza się z Mateuszem _ po tym, jak chłopak "przyłapał" ją z doktorem Kowalczykiem. I po kłótni z synem, załamana, postanawia zerwać z nowym ukochanym... Ewa i Szarek organizują dla przyjaciół i bliskich przyjęcie zaręczynowe _ w lokalnym klubie. Kolejną pacjentką Adama...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • Szósty sezon "Pielęgniarek" od 29 sierpnia

  ...pozostaje zespół dziewięciu pielęgniarek - postaci pierwszoplanowych tej opowieści: Julita Zakrzewska - naczelna pielęgniarka oraz jej zespół: Anna Rogowska, Ewa Dąbrowska, Małgosia Paprocka, Jadwiga(...) rzeczywistości? Sporą niespodziankę przygotuje dla swojej Jadzi Ryszard. Pytanie tylko, jak zareaguje na nią jego ukochana? Z kolei Ewa będzie musiała radzić sobie z dochodzącym do siebie po wypadku...

 • Gdynia 2014: Gatunkowo

  Sprawnie zrealizowane, trzymające w napięciu, znakomicie zagrane - debiutant Michał Otłowski i doświadczony Waldemar Krzystek udowadniają, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. W środę, 17 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni publiczność obejrzała m.in. produkcje "Jeziorak" i "Fotograf".

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  Kowaluka. Ksiądz Tadeusz i Żabcia stają przed niecodziennym wyzwaniem. Klan odc. 3337 Na Sadybie zjawiają się niespodziewani goście - Krzysztof i Lutka, która wraz z Elżbietą rozmawia na temat planów(...) ma zrobić pranie. Przez nieuwagę wylewa kwas solny. Porywaczka oskarża dziewczynkę o próbę otrucia. Selim każe matce przeprosić Zeynep. W tym sporze Kenan popiera brata. Wieczna miłość odc.20-24

 • Teresa Lipowska w filmie "Za niebieskimi drzwiami"

  W warszawskim Szpitalu św. Elżbiety kręcono sceny najnowszego filmu w reżyserii Mariusza Paleja - "Za niebieskimi drzwiami".