• Informacje na temat:

  ewa kuklińska

Artykuły na temat: ewa kuklińska
 • Ewa Kuklińska: szokujące kulisy jej życia!

  Bigamista, alkoholik, damski bokser... Ewa Kuklińska (63 l.) przyciągała mężczyzn trudnych. Potem wstydziła się swoich wyborów. Po jednym z nich targnęła się na swoje życie. Teraz wreszcie odnalazła szczęście i spokój ducha.

 • Ewa Kuklińska: Pulchna blondynka do kochania

  Miała trzech mężów, ale wszyscy ją bardzo zawiedli. Wybrała więc inną miłość.

 • Ewa Kuklińska: „W towarzystwie mamy ogrzewam się psychicznie. Mama to jedyna osoba, którą mam”

  Ewa Kuklińska (65 l.) nie miała w swoim życiu szczęścia do mężczyzn. Obecnie jest sama, ale nie jest samotna. Całą miłość przelała na matkę!

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Ewa Kuklińska i Tomasz Stockinger: Ich romansem żyło całe środowisko aktorskie!

  Tomasz Stockinger (60 l.) nie chciał odejść od żony i małego synka. Ewa Kuklińska (64 l.) zaś pragnęła dziecka z nim... I wciąż liczyła na to, że on się jednak rozwiedzie.

 • Syn Tomasza Stockingera w "Dzień Dobry TVN"

  Dla syna był i autorytetem, i partnerem. Dziś cieszy się, że Robert idzie własną drogą i doskonale sobie na niej radzi.

 • Ewa Kuklińska paraduje w ciepłym futrze. Nie za gorąco jej?

  Mimo że aura nie jest zbyt zimowa, to Ewa Kuklińska (63 l.) wcale nie rezygnuje z ciepłych strojów. Ostatnio pojawiła się w grubym futrze i zupełnie nie sprawiała wrażenia, jakby było jej w nim za gorąco. Wręcz przeciwnie! Uśmiechała się do fotoreporterów i chętnie pozowała do zdjęć. Temperatura jest dodatnia, ale najwidoczniej aktorka to niezły zmarzluch!

 • Zimny, październikowy wieczór w kawiarni jednego z warszawskich hoteli, zamienił się w prawdziwą ucztę dla smakoszy dobrych trunków i smacznego jedzenia. Na imprezę pod hasłem "Ulubione koktajle ulubionych gwiazd" przybyli bowiem telewizyjni i filmowi ulubieńcy publiczności. Pojawili się m.in. Agnieszka Perepeczko, Karol Strasburger i Ewa Kuklińska.

 • Stockinger wrócił do Kuklińskiej?

  ...o rozwodzie, wszyscy spodziewali się, że w końcu zacznie oficjalnie pokazywać się z Ewą. Ten jednak związał się z inną Ewą, panią notariusz. W ubiegłym roku zraniona Kuklińska opowiadała o związku ze(...) (?) kochankowie odnowili znajomość. Według najnowszych informacji "Na Żywo", widziano, jak Ewa odbiera aktora samochodem z jednego z warszawskich osiedli (przypominamy, że pół roku temu Stockinger spowodował...

 • Maja Ostaszewska jako żona Kuklińskiego

  Brawurowo grała Beatkę w "Przepisie na życie". W kinach zobaczymy ją w filmie "Jack Strong" w roli żony płk. Ryszarda Kuklińskiego. Maja Ostaszewska opowiada o swojej pracy, dzieciach oraz dalekich podróżach.

Zdjęcia na temat: ewa kuklińska
 • Ewa Kuklińska
Wideo na temat: ewa kuklińska
 • Kuklińska: Stosowanie botoksu jest, jak pójście do dentysty!

  Ewa Kuklińska otwarcie przyznaje się do poprawiania swojej urody. Stosowanie botoksu uważa za normalną czynność, której nie należy się wstydzić. Zgadzacie się? (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

Dyskusje na temat: ewa kuklińska