• Informacje na temat:

  ewa minge i jej rodzina

Artykuły na temat: ewa minge i jej rodzina
 • Ewa Minge szczęśliwa! Pochwaliła się zdjęciem z nowym członkiem rodziny

  Szczęśliwa Ewa Minge (51 l.) w mediach społecznościowych pochwaliła się, że jej rodzina właśnie się powiększyła! Do wesołej gromadki dołączył uroczy piesek o imieniu Biggie Smalls.

 • Gwiazdy dla królowej

  Muzyczne legendy zaśpiewały dla Elżbiety II na scenie przed Pałacem Buckingham z okazji jubileuszu monarchini.

 • Ewa Minge: Byłam bezdomną!

  Ewa Minge (47 l.) zdecydowała się opowiedzieć o swoim "dramacie", który przeżyła tuż po rozwodzie...

 • Zrozumieć kobietę? Ibisz wśród pań!

  "Zrozumieć kobietę" to nowa, wiosenna propozycja Polsat Cafe. Po raz pierwszy do żeńskiej ekipy kanału dołącza mężczyzna - Krzysztof Ibisz. W czwartek naczelna stacji Jolanta Borowiec i gwiazdy Polsat Cafe zdradziły szczegóły wiosennej ramówki.

 • Ewa Minge jest rozczarowana swoimi świętami! Było aż tak źle?!

  Ewa Minge (50 l.) pożałowała swojej decyzji, którą podjęła przed świętami Bożego Narodzenia. Postanowiła wyżalić się swoim fanom w mediach społecznościowych.

 • Ewa Minge opowiedziała o chorobie i o śmierci mamy: "Usłyszałam głos"

  Ewa Minge (48 l.) udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o trudach, z jakimi musiała borykać się w swoim życiu. Przeżyła śmierć bliskich, w tym także swojej ukochanej mamy. Na domiar złego lekarze zdiagnozowali u niej raka.

 • Eva Minge spisała przed ślubem intercyzę

  Ewa Minge (50 l.) w ostatnim wywiadzie podzieliła się zaskakującą informacją...

 • Ewa Minge: Święta zawsze z rodziną

  ..."Wszystkie święta, zarówno Wielkanoc, jak i Boże Narodzenie, spędzam zawsze z moją najbliższą rodziną. W tym roku wyjątkowo nie będą one w moim domu, który traktuję jak takie gniazdo rodzinne, do którego zapraszam całą rodzinę" - mówi projektantka Ewa Minge .

 • Małgorzata Rozenek przez zamach w Nicei zmienia plany ślubne!

  Małgosia wyznała, że bankiet ślubny odbędzie się w uroczym ogrodzie, a suknię ślubną szyje jej ceniona projektantka Ewa Minge. Jednak wydarzenia w Nicei mogą zrujnować weselne plany Małgosi i jej(...) niewinnych ludzi. Mało brakowało, a na promenadzie w Nicei, gdzie doszło do niewyobrażalnej tragedii, byłaby także Małgosia i jej bliscy. - Mieliśmy pojechać na pokaz sztucznych ogni, bo dzieci chciały...

 • ...radości, bo rodzeństwo nie widuje się często. Wiadomo już, że suknię dla perfekcyjnej pani domu uszyje projektantka Ewa Minge (47 l.). Smokingiem Majdana zajmie się firma, z którą były piłkarz...

Wideo na temat: ewa minge i jej rodzina
 • Ewa Minge: Siostra Jacksona koniecznie chciała odwiedzić mój butik

  Ewa Minge twierdzi, że jest związana z rodziną Jacksonów od lat. Na jej ostatnim pokazie wystąpić miał domniemany syn Michaela Jacksona, a La Toya Jackson podobno od dawna nosi jej stroje. "Będąc w Warszawie, koniecznie chciała odwiedzić mój butik" - twierdzi Minge. Jak w ogóle zaczęła się jej przygoda z rodziną Jacksonów? "Korzenie naszego poznania z La Toyą sięgają Nowego Jorku. Później