• Informacje na temat:

  ewa minge wywiad

Artykuły na temat: ewa minge wywiad
 • Ewa Minge jest rozczarowana swoimi świętami! Było aż tak źle?!

  Ewa Minge (50 l.) pożałowała swojej decyzji, którą podjęła przed świętami Bożego Narodzenia. Postanowiła wyżalić się swoim fanom w mediach społecznościowych.

 • Ewa Minge opowiedziała o chorobie i o śmierci mamy: "Usłyszałam głos"

  Ewa Minge (48 l.) udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o trudach, z jakimi musiała borykać się w swoim życiu. Przeżyła śmierć bliskich, w tym także swojej ukochanej mamy. Na domiar złego lekarze zdiagnozowali u niej raka.

 • Ewa Minge (50 l.) w sobotę, 19 sierpnia, w tajemnicy przed mediami wzięła ślub. Co prawda na zdjęciach, które opublikowała, nie pokazała pana młodego, ale za to pochwaliła się sukniami, bo miała je aż trzy!

 • Ewa Minge jest zakochana!

  Ewa Minge (47 l.) zdradza niewiele szczegółów ze swojego życia prywatnego. „Faktowi” wyjawiła, że jest szczęśliwa w związku!

 • Sąd: Ewa Minge nie miała operacji plastycznych!

  Ewa Minge (47 l.) udowodniła przed sądem, że jej uroda to dzieło wyłącznie natury!

 • Minge: Rozbiorę się i pokażę, że nie mam szwów!

  Ewę Minge (46 l.) bardzo bolą oskarżenia o to, że zrobiła sobie liczne operacje plastyczne. Celebrytka jest gotowa do konfrontacji w walce o swoje dobre imię.

 • Anna Bałon o swoim programie: To będzie boom, czekajcie

  Anna Bałon (20 l.) kolejny raz próbuje swoich sił w mediach. Po udziale w programie "Top Model" oraz przygodzie z odchudzaniem pod okiem kamer "Dzień dobry TVN" przyszedł czas na wywiady z gwiazdami.

 • Małgorzata Rozenek przez zamach w Nicei zmienia plany ślubne!

  ...miejscem na tę uroczystość byłby Paryż. Przez ostatni rok za pomocą weeding-plannerki koordynowała przygotowania do eleganckiej ceremonii - zdradza "Na Żywo" znajoma gwiazdy. W jednym z wywiadów Małgosia wyznała, że bankiet ślubny odbędzie się w uroczym ogrodzie, a suknię ślubną szyje jej ceniona projektantka Ewa Minge. Jednak wydarzenia w Nicei mogą zrujnować weselne plany Małgosi i jej...

 • Viola Kołakowska: Blogerki modowe to "medialny swąd znikąd"?

  Viola Kołakowska (38 l.), od niedawna narzeczona Tomasza Karolaka (44 l.) i matka jego dzieci, po raz kolejny wyśmiewa blogerki modowe na łamach jednego z kolorowych magazynów. Jeszcze jej się to nie znudziło?

 • Kolejni koledzy odwracają się od Zamachowskiego

  ...już nie tylko pokątnie, ale i oficjalnie. Krystyna Janda, Kuba Wojewódzki, Karolina Korwin-Piotrowska, Ewa Minge, Piotr Tymochowicz, Martyna Wojciechowska - lista jest długa. Wszyscy wytykają(...) także od niego Ewa Telega, z którą byli blisko od czasów łódzkiej filmówki. Aktorka nie kryje swej antypatii do Moniki Richardson, głośno potępia też wybór przyjaciela, a nawet oficjalnie krytykuje...

Wideo na temat: ewa minge wywiad
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.