• Informacje na temat:

  ewa minge z mamą

Artykuły na temat: ewa minge z mamą
 • Ewa Minge przyznała się, że dokonała aborcji!

  Ewa Minge (48 l.) zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie...

 • Zrozumieć kobietę? Ibisz wśród pań!

  "Zrozumieć kobietę" to nowa, wiosenna propozycja Polsat Cafe. Po raz pierwszy do żeńskiej ekipy kanału dołącza mężczyzna - Krzysztof Ibisz. W czwartek naczelna stacji Jolanta Borowiec i gwiazdy Polsat Cafe zdradziły szczegóły wiosennej ramówki.

 • Ewa Minge pochwaliła się ciałem! Zdjęła stanik!

  Ewa Minge 23 maja 2018 roku skończyła 51 lat. Projektantka jednak od zawsze bardzo dbała o swoją sylwetkę i postanowiła znów się nią pochwalić. Tym razem także...zdjęła stanik.

 • Kożuchowska i Janiak ikonami stylu

  Za najlepiej ubraną Polkę uważa się Małgorzatę Kożuchowską, męskim ideałem mody jest Olivier Janiak. Sondaż przeprowadził kanał Fox Life we współpracy z agencją badawczą przed premierą programu "Projektanci na start".

 • Ewa Minge: Podziwiam Natalię Przybysz za odwagę

  Projektantka nie potępia decyzji Natalii Przybysz o przeprowadzeniu aborcji. Uważa jednak, że tego typu wyznania osoby publiczne powinny robić w sposób bardziej odpowiedzialny i przemyślany. Ewa Minge obawia się bowiem, że wypowiedź wokalistki może negatywnie wpłynąć postrzeganie protestu Polek wobec projektu zaostrzenia ustawy aborcyjnej.

 • Ewa Minge szczęśliwa! Pochwaliła się zdjęciem z nowym członkiem rodziny

  Szczęśliwa Ewa Minge (51 l.) w mediach społecznościowych pochwaliła się, że jej rodzina właśnie się powiększyła! Do wesołej gromadki dołączył uroczy piesek o imieniu Biggie Smalls.

 • Ewa Minge zakochana! Kim jest jej nowy facet?

  Wśród polskich gwiazd zapanowała nowa moda: na tajemniczych partnerów. W „Twoim Imperium” Ewa Minge (48 l.) wyjawiła, że i ona jest zakochana! Kim jest jej nowy facet?

 • W styczniu 2015 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa podważył słowa Andrzeja Sankowskiego i, po zapoznaniu się z materiałami dowodowymi, orzekł, że Ewa Minge (48 l.) nie miała operacji plastycznych! Specjalista jednak odwołał się od wyroku i wygrał.

 • Sąd: Ewa Minge nie miała operacji plastycznych!

  Ewa Minge (47 l.) udowodniła przed sądem, że jej uroda to dzieło wyłącznie natury!

 • Ewa Minge pokazała komunijne zdjęcie!

  Ewa Minge (46 l.) wścieka się, gdy ktoś zarzuca jej, że poddała się operacjom plastycznym. Jej komunijne zdjęcie rozwiewa wątpliwości...

Wideo na temat: ewa minge z mamą
 • Eva Minge szczerze o śmierci swojej mamy! Poruszające!

  Ewa Minge w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w "Bagażu osobistym" opowiedziała o śmierci swojej mamy. "Mama umierała przez 6 dni i 6 nocy na moich rękach" - powiedziała projektantka. "Ona mi to życie dała, ja ją przeprowadziłam, będąc przy niej do ostatniej chwili na tą drugą stronę" - dodała. Jak Minge przeżyła żałobę? Czy miała okazję pożegnać się ze swoją mamą? (Bagaż osobisty / TTV/x-news)

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Minge o swojej urodzie: W filmach mogę grać potwory! Mam mongolskie rysy!

  Ewa Minge od dłuższego czasu musi dementować plotki o jej rzekomym poprawianiu urody. Projektantka wciąż się zarzeka, że jest w pełni naturalna. Zmiany na jej twarzy spowodowane są chorobą, o której niedawno opowiadała. Teraz okazuje się, że to wina także jej "mongolskich korzeni"! "Mam dość mocne, mongolskie rysy i tatarskie korzenie. Z wiekiem, to się niestety pogłębia" – oznajmiła Ewa

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...