• Informacje na temat:

  ewa olbrychska rafał olbrychski

Artykuły na temat: ewa olbrychska rafał olbrychski
 • Monika Dzienisiewicz-Olbrychska nie żyje!

  Monika Dzienisiewicz-Olbrychska (†77 l.), żona Andrzeja Kopiczyńskiego (82 l.) zmarła 25 czerwca w wyniku wylewu krwi do mózgu!

 • Młody Olbrychski jest trendy?

  Rafał Olbrychski został nowym uczestnikiem koncertu "trendy" na Sopot TOPtrendy Festiwal 2009.

 • Rafał Olbrychski ma romans

  Fotoreporter "Faktu" był świadkiem romantycznego spotkania 38-letniego Rafała Olbrychskiego z pewną kobietą, która z pewnością nie była jego żoną Ewą. Aktor wybrał się ze swoją nową dziewczyną na imprezę "Slalom gwiazd" w Szklarskiej Porębie. Znane osoby w dzień szusowały na nartach, a wieczorami oddawały się imprezowemu szaleństwu. Tak robił także Rafał z partnerką. "W loży...

 • Ivan Komarenko (30 l.) zamyka listę uczestników piątej edycji "Tańca z gwiazdami". Muzyk po niedawnym rozpadzie zespołu Ivan i Delfin liczy, że występ w show pomoże mu w rozwoju solowej kariery.

 • Jak gwiazdy świętowały 100-lecie Teatru Polskiego

  Tłum gwiazd na czele z Danielem Olbrychskim, czyli Arkadiuszem z "Klanu", prezydencka para i przedstawiciele polskiej arystokracji pojawili się na premierze "Irydiona", którą warszawski Teatr Polski świętował swoje 100-lecie!

 • Ruszyły treningi do piątej edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród stawiających pierwsze kroki na parkiecie jest Kasia Tusk - informuje "Fakt".

 • Schorowany Andrzej Kopiczyński trafi do domu opieki?

  ...towarzyszyć jej w ostatniej drodze na Cmentarzu św. Józefa w Łodzi. Pan Andrzej jest teraz w szpitalu, ale lada dzień go opuści. Jego pasierb, Rafał Olbrychski, podjął już starania, by spełnić wolę(...) specjalizujących się w opiece nad ludźmi dotkniętymi chorobą Alzheimera musi rozpocząć się od nowa. To właśnie od Rafała Olbrychskiego zależą dalsze losy pana Andrzeja. Jak dowiedziało się "Życie na...

 • "Taniec z Gwiazdami" tuż tuż

  Już 4 marca na antenie stacji TVN wystartuje piąta edycja "Tańca z gwiazdami". Program poprowadzi ponownie duet - Kasia Skrzynecka i Hubert Urbański.

 • Andrzej Kopiczyński: Kto rozjaśni jego smutną starość?

  Andrzej Kopiczyński znajdzie nowy dom, wciąż pozostaje jego pasierb, Rafał Olbrychski (45 l.), bo córka niezapomnianego inżyniera Karwowskiego z "Czterdziestolatka" nie kontaktuje się z ojcem, a jej mama, aktorka Ewa Żukowska, też nie zamierza się nim opiekować. - Wiem, że Rafał nie zostawi ojczyma na pastwę losu i znalazł już odpowiedni ośrodek, który przyjmie Andrzeja do siebie - mówi w rozmowie...

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Młody aktor Bartosz Obuchowicz i jego partnerka Kinga Jurecka najbardziej przypadli do gustu zarówno jury, jak i widzom piątej edycji "Tańca z gwiazdami".