• Informacje na temat:

  ewa pierwsza milosc

Artykuły na temat: ewa pierwsza milosc
 • Pierwsza miłość

  ...na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Zdesperowany Krystian prosi matkę o pożyczkę. Ku jego zaskoczeniu, Ewa odmawia i tłumaczy to dobrem Krystiana. Hiszpan poszedł na współpracę z policją, zaczyna...

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • Pierwsza miłość

  ...zjawia się po czynsz, udają, że nie ma ich w domu. Ewa postanawia pomóc młodym. Namawia Karola, by zatrudnił Kalinę. Czy Weksler da się przekonać?

 • Zbigniew Cybulski i Ewa Krzyżewska: Para z "Popiołu i diamentu"

  Jedna z najlepszych produkcji w historii polskiej kinematografii - "Popiół i diament", zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Andrzejewskiego, w reżyserii Andrzeja Wajdy, wykreował dwie wielkie gwiazdy polskiego kina: Ewę Krzyżewską i Zbigniewa Cybulskiego.

 • Pierwsza miłość

  ...znachor nie jest uzdrowicielem, tylko zwykłym szarlatanem. Z pomocą Seweryna i Edka urządza akcję prowokacyjną. Na drodze staje im jednak Śmiałek. Ponieważ Kalina zaczyna pracę, a Krystian musi nadrobić prace malarskie na uczelnię, młodzi zdecydowali się oddać Marlenkę do żłobka. Dziewczynka nie chce jednak zostać w żłobku. Z pomocą przychodzą Ewa i Marysia. Szybko okazuje się, że dwie babcie...

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Pierwsza miłość

  Ewa zostaje wezwana na policję. Przestraszona dowiaduje się, że chodzi o śmierć Materskiego. W rękach policji jest nagranie z Ewą w roli głównej. Trwają...

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • Pierwsza miłość

  Z Londynu wraca Sabina. Karol zabiera ją na obiad, gdzie ponownie wpada na Ewę. Ich spotkanie i tym razem kończy się niefortunnie. Karolowi Ewa wyraźnie...

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Zdjęcia na temat: ewa pierwsza milosc
Wideo na temat: ewa pierwsza milosc
 • "Pierwsza miłość": "Zawsze taka byłaś"

  Melka (Ewa Jakubowicz) zauważa, że Pawła i Sabinę zaczyna łączyć coś więcej. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • "Pierwsza miłość": "Przecież się kochamy"

  Paweł (Michał Malinowski) i Sabina (Urszula Dębska) umawiają się, że pocałunek zostanie ich tajemnicą. Paweł nie dotrzymuje jednak słowa i mówi o wszystkim Melce (Ewa Jakubowicz). Jak zareaguje dziewczyna? Co jeszcze wydarzy się w ostatnich odcinkach wiosennego sezonu? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • "Pierwsza miłość": Co wydarzy się jesienią?

  Już we wrześniu na antenę telewizji Polsat powróci serial „Pierwsza Miłość”. Jesienne odcinki zwiastują mnóstwo zmian w życiu bohaterów! Dramatyczne chwile i trudne decyzje nie ominą Sabiny (Urszula Dębska), Pawła (Michał Malinowski) oraz zrozpaczonej zdradą ukochanego Melki, w tej roli Ewa Jakubowicz. Miłosny trójkąt w jakim znaleźli się młodzi okaże się ciężką lekcją dla każdego z nich.

Dyskusje na temat: ewa pierwsza milosc
 • Re: "Pierwsza miłość": Kolejne morderstwo?!

  Serial ma tytul pierwsza milosc a tej milosci tam jakby kot naplakal bardziej przypomina jakis kryminal

 • Re: Szpilki na Giewoncie

  beznadziejnych w ktorym sa ciagle wymyslane jakies bezsensowne watki nie trzymajace sie kupy chocby pierwsza milosc, na wspolnej czy m jak milosc! te seriale leca prawie codziennie i rzadko kto na nie(...) nie pasuje i dajcie innym ogladac! i tak jak ktos napisal gdyby ewa z bartkiem byli wiecznie pogodzeni byloby nudno, dlatego dobrze ze jest jak jest!