• Informacje na temat:

  ewa ślub

Artykuły na temat: ewa ślub
 • Ewa Chojnowska (30 l.), znana z "Wyspy przetrwania", wzięła ślub z ukochanym Mateuszem, z którym wspólnie prowadzi podróżniczego bloga. Uroczystość odbyła się pod Wrocławiem i oprócz najbliższych państwa młodych, bawili się na niej także inni uczestnicy show Polsatu. Nie zabrakło Macieja Klotza, Anny Rybak, Bartosza Czapiewskiego i Julii Maciuszek. Wśród zgromadzonych był również wokalista Dawid...

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Ewa Zakrzewska wzięła ślub w lesie!

  W sobotę 16 września Ewa Zakrzewska, jurorka programu „#Supermodelka Plus Size”, poślubiła swojego chłopaka Karola. Uroczystość odbyła się w malowniczej mazurskiej miejscowości Marózek.

 • Zbigniew Cybulski i Ewa Krzyżewska: Para z "Popiołu i diamentu"

  Jedna z najlepszych produkcji w historii polskiej kinematografii - "Popiół i diament", zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Andrzejewskiego, w reżyserii Andrzeja Wajdy, wykreował dwie wielkie gwiazdy polskiego kina: Ewę Krzyżewską i Zbigniewa Cybulskiego.

 • Ewa Wachowicz może oczekiwać zaręczyn w święta? Będzie ślub?

  .... - Uwielbiam być adorowana, zdobywana - mówiła Ewa Wachowicz.  Długo szukała odpowiedniego mężczyzny. Ukochany spełnia jej oczekiwania, sprawia, że czuje się szczęśliwa. Oboje po przejściach, bardzo ostrożnie(...) Wachowicz na krakowskiej Woli Justowskiej, zaczęli razem się pokazywać. Połączyło ich nie tylko uczucie, ale też pasje: wspinaczka wysokogórska i żeglarstwo.  Przez ostatni miesiąc Ewa żyła...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Ewa Dałkowska bierze ślub kościelny!

  Ewa Dałkowska po 37 wspólnych latach z mężem chce wziąć ślub kościelny. Czeka tylko na unieważnienie studenckiego małżeństwa.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Ewa Mielnicka prosi faceta o ślub: Już prawie mam jego zgodę!

  ..."Miska" Ewa Mielnicka (24 l.) bardzo chciałaby stanąć w tym roku przed ołtarzem, dlatego od kilku miesięcy "prosi o ślub" swojego chłopaka. Na razie bezskutecznie.

 • Marta Manowska: Swatka w "Rolnik szuka żony"

  Świetnie odegrała rolę swatki w programie "Rolnik szuka żony". Marta Manowska opowiada o emocjach, jakie jej towarzyszyły na planie.

Zdjęcia na temat: ewa ślub
Wideo na temat: ewa ślub
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1500.

  Waleria dowiaduje się, że jej syn nie przyleci na ślub i chce odwołać uroczystość, która lada chwila ma się rozpocząć. Hubert otwiera się przed Markiem i wyznaje mu, jak bardzo nie radzi sobie z myślą, że jego dziecko może urodzić się chore. Wieczorem Pyrka decyduje się w końcu na szczerą rozmowę z Klarą. Z Londynu wraca Ewa, a Marta zauważa, że córka jest markotna. Okazuje się, że Piotr

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Chodakowska pierwszy raz o swoim ślubie

  9 września w sanockim Urzędzie Stanu Cywilnego Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis wzięli ślub. Jak "trenerka wszystkich Polek" wspomina to wydarzenie i dlaczego para zdecydowała się właśnie na Sanok? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

Dyskusje na temat: ewa ślub