• Informacje na temat:

  ewa sonnet fotomodelka

Artykuły na temat: ewa sonnet fotomodelka
 • Sonnet nie idzie na studia

  Z radością donosimy, że Ewa Sonnet (22 l.) zdała maturę! Gratulujemy! Lepiej późno niż wcale. Piosenkarka stwierdziła, że na razie ma dosyć nauki i chce rozwijać swoją karierę piosenkarki i modelki.

 • ...w Hollywood. Od 2005 roku jest żoną aktora Patricka Wilsona, z którym ma dwóch synów: Kalina Patricka Wilsona i Kassiana McCarrella Wilsona. Miejsce 8 - Ewa Sonnet (28 l.), modelka i piosenkarka z Rybnika. Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w 2003 roku. Popularność przyniosły jej rozbierane sesje dla męskich magazynów, m.in. "CKM-u". Sonnet próbowała także zostać piosenkarką - w 2006 roku...

 • Boję się samotności

  W show-biznesie uroda, talent, poziom IQ nie przeszkadzają. Im więcej cech, tym lepiej. Ewa Sonnet opowiada o byciu modelką, o swoim szacunku wobec Jana Pawła II i o tym, jaka tak naprawdę jest.

 • Ewa Sonnet "upada"

  Jak już wcześniej pisaliśmy Ewa Sonnet będzie gwiazdą dwójkowego show "Taniec na lodzie".

 • Ewa Sonnet i krwawa jatka

  Specjalizująca się w krwawej jatce, ekstremalna estońska grupa metalowa Rotting Cock umieściła wizerunek polskiej wokalistki i modelki Ewy Sonnet na okładce swojej płyty!

 • 22-letnia Ewa Sonnet, modelka rozbieranych magazynów i zarazem wokalistka, zdała maturę. W środę, 30 maja, w jednej z rybnickich szkół średnich odebrała świadectwo dojrzałości.

 • Wszystko można powiedzieć o Ewie Sonnet (22 l.), ale nie to, że jest niedojrzała. A jednak - kontrowersyjna piosenkarka dopiero teraz będzie zdawać egzamin dojrzałości.

Wideo na temat: ewa sonnet fotomodelka
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.