• Informacje na temat:

  ewa szejbal

Artykuły na temat: ewa szejbal
 • Na dobre i na złe

  Rogacewicz (Przemek), Emilia Komarnicka (Agata), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Marek Bukowski (dr Gawryło), Magdalena Szejbal, Zbigniew Stryj, Edyta Olszówka (Ewa), Maria Maj (Alicja), Małgorzata Pritulak...

 • Na dobre i na złe

  ...również potrzebuje pomocy lekarzy. Pod opiekę Sary i Adama wraca Ewa chora na raka w zaawansowanej ciąży. Pacjentka pragnie, by po jej śmierci córką zaopiekowała się jej siostra Maria. Życzenie chorej może(...) Zacharzewski (Borys), Bartosz Opania (Latoszek), Anita Sokołowska (Lena), Marek Bukowski (Dr Gawryło), Magdalena Szejbal (Sara), Monika Pikuła (Karolina), Marta Bryła (Oliwia), Edyta Olszówka, Marcin Kwaśny...

 • Niespodzianka

  ...rzadką chorobę. Serial obyczajowy, 48 min, Polska 2016 Reżyseria: Marcin Bortkiewicz Scenariusz: Ewa Popiołek Aktorzy: Grzegorz Daukszewicz (Adam), Marcin Zacharzewski (Borys), Robert Koszucki (Konica(...) Damięcki (Krzysztof), Magdalena Szejbal, Marek Bukowski (dr Gawryło), Jan Zmit (Góral), Julia Wieniawa _ Narkiewicz (Aga)

 • Na dobre i na złe

  ...), Marcin Sianko, Aleksandra Hamkało (Julka Burska), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Marta Dąbrowska (Kinga), Magdalena Szejbal, Edyta Olszówka, Zbigniew Stryj, Iwona Bielska, Piotr Głowacki, Alina...

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  Przemka Salety, Ewa Pacuła została w tym roku po raz trzeci mamą. Na świat przyszła jej córka, Pola. "Mała Pola jest zdrowa. Ewa czuje się dobrze i jest szczęśliwa z powodu powiększenia rodziny. Siostry(...) w rozmowie z tabloidem. Klan Wałęsów niebawem znów się powiększy. Wszystko dzięki Jarosławowi Wałęsie i jego żonie Ewelinie, którzy spodziewają się pierwszego dziecka. Będzie to jedenasty wnuk byłego...

 • Szejbal w szpilkach na Giewoncie

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serial u komediowo-obyczajowego "Szpilki na Giewoncie", w reżyserii Roberta Wichrowskiego. Główną bohaterkę, 29-letnia Ewę pochodzącą z Warszawy, gra Magda Schejbal.

 • Magiczna komedia romantyczna

  "Milczenie jest złotem" - opowieść o miłości z komediowym zabarwieniem, wejdzie do kin już 10 września. W rolach głównych Jan Wieczorkowski oraz Aneta Teodorczuk-Perchuć.

 • Zastąpi Grażynę Szapołowską

  W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce "Tango" Stanisława Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • Nowy film twórcy "Amelii"

  "Delicatessen", "Miasto zaginionych dzieci","Amelia" - między innymi tymi filmami Jean-Pierre Jeunet zapewnił już sobie godne miejsce w historii kina. Dzisiaj wchodzi na ekrany nowy film francuskiego reżysera - "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie".

Wideo na temat: ewa szejbal
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: ewa szejbal
 • Re: Czy Ewa zastąpi Hankę w sercu Marka?

  myślałam ze Szejbal jest najbrzydsza aktorka, ale przy tej pannie Magda to cudo

 • Re: Magda Schejbal (Ewa)

  P. Magdalena Szejbal super odgrywa tą rolę :D Szkoda tylko że tylko będzie 13 odcinków :( Bardzo prosimy o więcej :> Ludzie będą na pewno za tym pomysłem :)

 • Re: Nowe otwarcie

  nie lubie czartryskiej, ale za to uwielbiam magde szejbal! zrobmy protest nie ogldajmy tego serilu bez magdy! bez niej bedzie beznadziejny . i co? ewa zginie a bartek bedzie z ta rybicka albo czartpryska ? do bani ;;/ 4 sezon to bedzie porazka.

 • Re: Nowe otwarcie

  nie lubie czartryskiej, ale za to uwielbiam magde szejbal! zrobmy protest nie ogldajmy tego serilu bez magdy! bez niej bedzie beznadziejny . i co? ewa zginie a bartek bedzie z ta rybicka albo czartpryska ? do bani ;;/ 4 sezon to bedzie porazka. ZGADZAM SIĘ. NIE BĘDĘ OGLADAĆ CZWARTEGO SEZONU. NA S POWINNI ZAKOŃCZYĆ. TERAZ BĘDZIE TRAGEDIA!!