• Informacje na temat:

  ewa szykulska

Artykuły na temat: ewa szykulska
 • Ewa Szykulska szczerze o braku dzieci!

  Ewa Szykulska (68 l.) wyjawiła, czy żałuje, że nie została matką.

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Fenomen serialu

  "Dyzma to postać nieśmiertelna. Ma nie tylko swoich poprzedników, ale i następców. Jest wszechobecny w każdym miejscu i w każdym czasie" - pisał o serialu wiosną 1980 roku tygodnik "Ekran". Po 35 latach od premiery, o kulisach pracy na planie opowiedzą aktorzy Grażyna Barszczewska, Ewa Szykulska i Leonard Pietraszak.

 • Ewa Szykulska nadal musi chodzić na rehabilitację

  Ewa Szykulska (67 l.) pomimo problemów zdrowotnych stara się myśleć pozytywnie.

 • Ostatni film Stanisława Mikulskiego

  Stanisław Mikulski zagrał w ponad 60 produkcjach filmowych i telewizyjnych, zdobywając ogromną popularność wśród widzów w Polsce i za granicą. Ostatnim filmem, w którym wystąpił, jest poświęcony mu cykl filmów dokumentalnych "Ikony srebrnego ekranu".

 • Ewa Szykulska szczęśliwa. Adoptowała porzuconą suczkę!

  ...najbardziej się trząsł. Okazało się, że to suczka Sara. Mieszaniec. Była wzięta ze schroniska przez poprzednich właścicieli, a następnie znów oddana. Postanowiłam nie zmieniać jej imienia -opowiada Ewa Szykulska w "Życiu na gorąco". Sara ma sześć lat i, jak zdradza aktorka, już na dobre zadomowiła się w jej rodzinie. Suczka od razu zapałała ogromną sympatią do męża Szykulskiej. Oczywiście...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Ewa Szykulska wściekam się, że znów postąpiłam jak wariatka!

  W tym roku Ewa Szykulska (66 l.) obchodzi 50-lecie swojej pracy. Z tej okazji zdradziła szczegóły aktorstwa i opowiedziała o pierwszej miłości!

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Ewa Szykulska: Nie wszystko w życiu ułożyło się po jej myśli!

  Ewa Szykulska (68 l.) kocha i jest kochana. Ale nie wszystko w jej życiu ułożyło się tak, jak tego pragnęła. Żałuje, że nie miała szczęścia, by zostać mamą...

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  - Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

Zdjęcia na temat: ewa szykulska
Wideo na temat: ewa szykulska
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

Dyskusje na temat: ewa szykulska