• Informacje na temat:

  ewa szykulska córka

Artykuły na temat: ewa szykulska córka
 • Ewa Szykulska: Dopiero po latach wyjawiła tajemnicę rozpadu pierwszego małżeństwa

  Ewa Szykulska (67 l.) wyszła po raz pierwszy za mąż, gdy była młodą dziewyczyną. Małżeństwo z reżyserem Januszem Kondratiukiem (73 l.) nie przetrwało jednak zbyt długo. Długo żadne z nich nie chciało wyjawić przyczyny rozwodu...

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Trzy szalone siostry

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", w roli emerytowanej funkcjonariuszki SB, Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", jako neurotyczna pensjonarka w średnim wieku, i Ewa Szykulska, czyli Renia z "Plebanii", wcielająca się w erotomankę... W Teatrze Komedia trwają ostatnie próby przed premierą "Furii" Marcina Szczygielskiego.

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Znów zagrają razem!

  W "Klanie" grały razem przez prawie 14 lat. Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, i jej serialowa córka Dorota Naruszewicz, czyli Beata Borecka, znów będą się spotykały w pracy. Czyżby Dorota zamierzała wrócić do "Klanu"?

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  - Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak odciśnie swą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

  Już za kilka dni - w środę 29 czerwca - rozpocznie się 21. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Jak co roku na słynnym deptaku i na plaży spotkać będzie można wyjątkowo dużo znanych z seriali aktorek i aktorów. Odciski swoich dłoni - oprócz Katarzyny Żak - pozostawią na Promenadzie Gwiazd m.in. Ewa Szykulska, czyli niezapomniana Helena Bogacka z "Lokatorów", i Marian Dziędziel, czyli Władysław...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Buenas noches

  Śledziewski Aktorzy: Ewa Szykulska (Wiktoria), Bartłomiej Nowosielski (Gruby), Marek Bukowski (Andrzej Montecki), Anna Samusionek (Bożena Kapulecka), Piotr Szwedes (Bożydar Kapulecki), Sebastian Konrad(...) odpowiada, w takim razie trzeba spróbować przez Skype'a. Ponieważ laptop Wiktorii się rozbija, nie pozostaje nic innego jak pożyczyć sprzęt od Monteckich. Wrona odradza pożyczanie sprzętu Andrzeja, w obawie...

 • Córka Szapołowskiej reżyserką

  - Młodzi ludzie kina są utalentowani, tylko trzeba im zaufać - Grażyna Szapołowska powiedziała na premierowym pokazie filmu "Popatrz na mnie". To reżyserski i scenograficzny debiut jej córki, Katarzyny Jungowskiej.

Zdjęcia na temat: ewa szykulska córka
Wideo na temat: ewa szykulska córka
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...