• Informacje na temat:

  ewa telega

Artykuły na temat: ewa telega
 • Ewa Telega dumna z córki!

  Tego, żeby dziecko było szczęśliwe i spełniało marzenia, chce każda matka. Aktorka Ewa Telega (55 l.) nie jest wyjątkiem. Teraz ma wyjątkowy powód do dumy!

 • Ewa Telega: Blondynka po 50-tce

  Od niedawna Ewa Telega jest blondynką. - Obiecałam sobie, że zostanę nią na 50. urodziny - mówi aktorka.

 • Ewa Telega: Często wraca do tamtych chwil

  Ewa Telega (55 l.) i jej pierwszy mąż, Marcin Isajewicz (†32 l.), byli dwa lata po ślubie, kiedy jeden moment przekreślił ich szczęście na zawsze. Dojście do siebie zajęło aktorce 9 lat.

 • Magdalena Schejbal wróci na szczyt?

  Przed Magdaleną Schejbal wielka szansa! Aktorka po dłuższej przerwie znów zagra pierwszoplanową rolę w serialu. Czy widzowie pokochają ją jako upartą Martę w komediowej produkcji "Mąż czy nie mąż"?

 • "Mąż czy nie mąż": Ewa Telega od dawna marzyła, by zostać blondynką...

  Ewa Telega - aktorka z ogromnym dorobkiem znana telewidzom m.in. jako Lidia Lipko z "Lekarzy", Janina Borowiec z "Rezydencji", Domańska z "Czasu honoru" i Teresa Kurkowa z "Plebanii" - obchodzi w tym(...) gdy przefarbowałam włosy na biało, wpadłam w stan błogości i nadal w nim trwam - wyznała w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco". Ewa Telega, prywatnie żona znanego reżysera Andrzeja Domalika...

 • "Boska" Krystyny Jandy już po raz dwusetny

  W warszawskim Teatrze Polonia we wtorek, 7 października, po raz dwusetny zostanie wystawiony spektakl "Boska". Sztuka, opowiadająca burzliwą historię śpiewaczki operowej Florence Foster Jenkins, od siedmiu lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

 • "Komisarz Alex”: Adam Woronowicz został... paserem!

  ...? Zdradzamy, że bardzo ważną rolę w odkryciu, kto stoi za zabójstwem bogatego bankiera, odegra siostra zamordowanego, Natalia Zarska-Brok (Ewa Telega). Orlicz, Lucyna i Puchała (Ireneusz Czop) dojdą(...) Woronowicz i Ewa Telega. Ich udział w naszym serialu z pewnością zostanie dostrzeżony i doceniony przez telewidzów, bo oboje zagrali swe role po mistrzowsku - mówi nam producentka "Komisarza Aleksa...

 • Ewa Telega: Kobieta-dynamit

  Nie jest aktorką, która skupia się tylko na zawodzie. Jest też typem społecznika i lubi pomagać innym.

 • "Ojciec Mateusz": Co w nowej serii?

  W nowej serii "Ojca Mateusza" oprócz ciekawych śledztw sporo będzie się działo w życiu głównych bohaterów! Aspirant Nocul (Michał Piela) pozna co to zazdrość o żonę (Ewa Konstancja Bułhak), Natalia (Kinga Preis) zorganizuje festiwal artystyczny, na którym kobiety zaprezentują swoje talenty, a sierżant Gibalski (Rafał Cieszyński) z wielkim przyjęciem będzie się przygotowywał do roli ojca.

 • Jan Nowicki: Premier Nagy

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", w Budapeszcie odbyła się premiera najnowszego filmu Márty Mészáros "Niepochowany" ("A Temetetlen halott"). Bohaterem obrazu jest Imre Nagy (w tej roli Jan Nowicki) - premier w okresie węgierskiego powstania w 1956 roku. Po upadku powstania Nagy został uwięziony i stracony przez powieszenie w 1958 roku.

Zdjęcia na temat: ewa telega
Wideo na temat: ewa telega
 • "Przyjaciółki": Czy Anka będzie szukała biologicznej matki?

  Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) dopytuje Wikę (Roma Gąsiorowska) o szczegóły adopcji. Po powrocie do domu kłóci się z Haliną (Maria Winiarska). Ma jej za złe, że nigdy jej nie powiedziała prawdy. Halina wychodzi z domu, podając nazwisko biologicznej matki Anki. Ta zaczyna poszukiwania w internecie. Czy zdecyduje się na spotkanie z Weroniką (w tej roli do obsady dołącza Ewa Telega), która

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • "Przyjaciółki": Patrycja jest w ciąży!

  - Brauer) po raz kolejny udaje się do szpitala, w którym pracuje Weronika (Ewa Telega). Instynkt podpowiada jej, że Weronika jest jej biologiczną matką. Jak zareaguje Weronika na podejrzenia Anki?

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: ewa telega