• Informacje na temat:

  ewa tusk

Artykuły na temat: ewa tusk
 • Ewa Kopacz chwali się zięciem z Kanady! I brakiem znajomości angielskiego...

  Andrzej Duda chwalił się córką Kingą, Donald Tusk Kasią, a Ewa Kopacz (58 l.)… chlubi się swoim zięciem, Andriyem Petranyukiem! To pochodzący z Kanady dermatolog!

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Córka Marty Kaczyńskiej poszła w ślady Kasi Tusk!

  Wspierane przez Martę Kaczyńską (36) córki: Ewa (12 l.) i Martynka (8 l.) dobrze się uczą i rozwijają swoje pasje. Ostatnio starsza z nich została… blogerką! „Galopem po marzenia” – tak nazywa się(...) się na sopockim Hipodromie. Relacja z tego wydarzenia od razu trafiła na blog Ewy.  Jej mama z ochotą udostępniła pracę córki znajomym, którzy byli nią zachwyceni. „Gratulacje Ewa”, „świetnie...

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Ewa Kopacz ma syndrom stresu pourazowego?!

  Ewa Kopacz (59 l.) ma syndrom stresu pourazowego typowy dla żołnierzy wracających z wojny? Tak w „Newsweeku” ocenia jeden z działaczy Platformy Obywatelskiej. W szeregach partii coraz głośniej mówi się o tym, że była premiera przechodzi coś na kształt załamania nerwowego.

 • Hit internetu: Donald Tusk w "X Factor"

  Co by było, gdyby premier przyszedł do "X Factor"? Zobacz zabawny montaż z Donaldem Tuskiem w roli głównej!

 • Ewa Chodakowska "najbardziej wpływowym Polakiem". Żart?

  Zestawienie, opracowane przez kolegium redakcyjne złożone z dziennikarzy zajmujących się różnymi dziedzinami życia, otwiera premier Donald Tusk, na miejscu drugi znalazł się Jarosław Kaczyński, a tuż za nim Antoni Macierewicz. Co ciekawe, w pierwszej dziesiątce, na dziewiątym miejscu, uplasowała się Ewa Chodakowska, celebrytka i "trenerka wszystkich Polek". Jak dziennikarze "Wprost" argumentują...

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Ewa Kopacz ma swoją "stylistkę"! Wiadomo kogo! Zaskoczenie?

  Ewa Kopacz (58 l.) przyciągnęła uwagę nie tylko swoimi wystąpieniami, ale i ubiorem. Ten znacząco się ostatnio zmienił. Czy to zasługa nowej stylistki?

 • Decyzją jurorów i widzów, Ewa Wachowicz, Miss Polonia z 1992 roku odpadła z programu "Taniec z gwiazdami". Wraz z tancerzem Markiem Fiksą zajęła VII miejsce.

Zdjęcia na temat: ewa tusk
Wideo na temat: ewa tusk
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: ewa tusk