• Informacje na temat:

  ewa werner piosenki

Artykuły na temat: ewa werner piosenki
 • "Adam i Ewa": Zbigniew Suszyński nie był lubiany przez rolę!

  ...fanów "Adama i Ewy" było różnie, ponieważ grałem czarny charakter (mecenasa Bogdana Wernera) i wielu starszym paniom nie podobała się ta postać. Często mnie zaczepiały, by wyrazić niechęć do mojego(...) sentyment do tego serialu, ponieważ świetnie nam - aktorom - wtedy się ze sobą współpracowało. Na planie panowała przyjacielska atmosfera. Kasia Chrzanowska, Iwona Bielska i śp. Waldek Goszcz byli...

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • "M jak miłość": Wesele w Grabinie

  Miłośnicy sagi rodu Mostowiaków długo na ten moment czekali. Tak samo jak Ewa... Żona Marka marzyła przecież o weselu! Nie spodziewała się jednak, że będzie tak wspaniałe!

 • Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak, Ibisz, Buzek, Karolak, Cichopek, Durczok, Kowalczyk, Wojewódzki, a może Torbicka? Jubileuszowa, 25. gala wręczenia Wiktorów, nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, odbędzie się 21 maja, o godz. 21.20 w siedzibie Telewizji Polskiej.

 • "M jak miłość": Spóźnione wesele Ewy i Marka

  Po powrocie do odbudowanego domu w Grabinie Ewa weźmie urlop w pracy na uczelni, by spędzić trochę czasu z mężem. Ku rozbawieniu Natalki (Marcysia Lelek) i Uli (Iga Krefft), któregoś ranka(...) w nieładzie. Gdy żona zaproponuje, by się odświeżył, odpowie, że... nie ma na to czasu. Za to spyta, dlaczego w sałatce są kwiatki i czy Ewa chce go otruć. Zdziwi się, że są to jadalne bratki. Nie...

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.

 • Serialowy przewodnik

  ...dostała Magda. Tomek odnajduje Paulinę. Potem idą razem do łóżka... odc. 1037 Ewa namawia Marka na romantyczny wyjazd. Niestety, w przeddzień wyprawy dowiadują się od Uli, że Anna miała wypadek(...). Wieczorem Piotrek spotyka Mirkę przed domem Lubińskiego. Przyjaciółka zwierza się, że jest szantażowana. Eryka rezygnuje z wyjazdu z Polski, a Werner proponuje Monice wycieczkę do Portugalii. "Klan...

 • Dla kogo Wiktory?

  W niedzielę, 30 października, poznamy laureatów Wiktorów. Nagrody dla osobowości telewizyjnych minionego roku zostaną wręczone już po raz 26. Galę poprowadzi Marcin Prokop, a uroczystość uświetni występ grupy MoCarta.

 • Serialowy przewodnik

  ...nigdy nie wróci do Polski... Kinga jest wściekła, bo Werner znowu się wysługuje Piotrkiem. Przy okazji prosi Zduńskich, by zajęli się jego psem Guciem, ponieważ on nie ma na to czasu. Natomiast na(...) brata. Każe mu jak najszybciej przyjechać, ponieważ Kasi grozi poronienie! Z kolei podczas bokserskiej gali Janka zauważa w tłumie Agatę, partnerkę Olka. Dziewczyna przyszła w towarzystwie starszego od...

 • Na czerwonym dywanie

  Przed uroczystą ceremonią wręczenia prestiżowych nagród w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2010 na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy małego ekranu. Portalowi INTERIA.PL udało się porozmawiać z niektórymi gośćmi gali.